Rozrywka.Goniec.pl > Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak
01.11.2023 18:57 Tomasz Karolak poszedł do wróżki ze złamanym sercem. Od wejścia usłyszał bolesne słowa

Tomasz Karolak podzielił się z fanami pewną historią sprzed lat. Gdy nie mógł sobie poradzić ze stratą ukochanej kobiety, postanowił wybrać się do wróżki. To, co tam usłyszał, do dziś utkwiło mu w pamięci. Jak wyglądały szczegóły tej niecodziennej wizyty i - co najważniejsze - która aktorka złamała mu wówczas serce?

Katarzyna Figura powraca na ekran... I ujawnia szczegóły pracy z Karolakiem
15.10.2023 11:20 Katarzyna Figura powraca na ekran... I ujawnia szczegóły pracy z Karolakiem. Znają się od kilkunastu lat

Katarzyna Figura po kilku latach przerwy ku uciesze fanów wraca do pracy. Aktorka dołączy do obsady serialu, w którym zagra u boku Tomasza Karolaka. To nie pierwszy raz, gdy artyści wezmą udział w tej samej produkcji. Katarzyna Figura opowiedziała, jak wyglądała ich dotychczasowa współpraca.

Tomasz Karolak
08.05.2023 11:27 Tomasza Karolak ujawnił prawdę o swoim dzieciństwie, aż trudno uwierzyć. „Każdego z nas pilnował żołnierz”

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Gwiazdor kojarzony głównie z rolą Ludwika Boskiego w kultowym już serialu „Rodzinka.pl” miał bardzo trudne i zwariowane dzieciństwo. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co działo się u niego w rodzinnym domu. Rodzice wojskowi, kłótnie, broń, bójki z ojcem czy małolackie ucieczki i wagary. To tylko część wspomnień znanego aktora. 

Tomasz Karolak zmienił wiarę
23.03.2023 22:38 Tomasz Karolak zaskoczył fanów. Postanowił zmienić wiarę

Tomasz Karolak był gościem podcastu Michała Figurskiego "NieZły Gość" i zaskoczył słuchaczy zaskakującym wyznaniem, które dotyczy jego religijności. Popularny aktor doznał przemiany duchowej i postanowił... zmienić wiarę. Co skłoniło artystę do podjęcia radykalnego kroku?

Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk
16.03.2023 09:18 Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Piotrem Adamczykiem. Padły wyjątkowe słowa

Tomasz Karolak we wzruszających słowach opowiedział o swojej relacji z Piotrem Adamczykiem. Aktorów łączy szczególna więź, która nie jest zbyt często spotykana w show-biznesie. Karolak opowiedział o wszystkim w szczerym wywiadzie.

Tomasz Karolak
01.03.2023 09:32 Tomasz Karolak szczerze o rodzicielstwie: "Popełniłem parę błędów"

Tomasz Karolak jest tatą dwójki dzieci, które są owocem jego związku z Violettą Kołakowską z domu Kołek. Aktor otwarcie i wyjątkowo szczerze opowiedział o trudach rodzicielstwa, nie szczędząc samokrytyki. Jakie błędy popełnił jako ojciec?

tomasz karolak
15.02.2023 08:27 Tomasz Karolak złamał prawo na oczach swojego dziecka. Pojawił się spory problem

Tomasz Karolak złamał prawo na oczach swojego syna. Nieostrożnie zaparkował samochód i mogła z tego wybuchnąć spora afera. Czy aktorowi wszystko będzie uchodziło na sucho?

Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię córki. Chciałaby o tym zapomnieć, więc opowiedział całej Polsce.
27.12.2022 18:17 Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię córki. "Nie chce tego nawet wspominać"

Tomasz Karolak kandyduje do tytułu ojca roku. 51-letni aktor w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoich problemach z 15-letnia córką Leną. Gwiazdor przytoczył kompromitującą historię z życia nastolatki, choć ta chciałaby o niej zapomnieć. Teraz wie o niej jeszcze więcej osób. Gratulujemy Tomaszu!

Tomasz Karolak
13.12.2022 22:43 Tomasz Karolak złamał przepisy drogowe? Zaskakujące doniesienia o znanym aktorze

Tomasz Karolak został przyłapany przez fotoreporterów na łamaniu przepisów drogowych. Aktor postawił swój samochód za znakiem zakazu zatrzymywania się. Czy naprawdę nie było innej możliwości?

Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant dali ciała w "Milionerach". Celebryci odpadli już na drugim pytaniu
02.12.2022 14:30 Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant dali ciała w "Milionerach". Celebryci odpadli już na drugim pytaniu

Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant byli jednymi z gości specjalnego wydania "Milionerów", w którym w rolę uczestników wcielili się celebryci, a wygrane trafiały na konto Fundacji TVN. W specjalnym odcinku pojawili się też Jacek Borusiński i Wojciech Malajkat, którzy uratowali honor artystów.

Tomasz Karolak
10.11.2022 12:42 Tomasz Karolak zaliczył szereg wpadek w śniadaniówce. Gafy aktora sprostowała koleżanka po fachu

Tomasz Karolak nie popisał się podczas ostatniego wydania programu "Dzień dobry TVN". Artysta nie mógł sobie przypomnieć nazwiska koleżanki z planu "Listów do M. 5". Co więcej - okazało się, że aktorka wcale nie zagrała w ostatniej części filmu.

violetta kołakowska tomasz karolak
04.11.2022 16:39 Tomasz Karolak ma takie same poglądy co Viola Kołakowska? Miał wątpliwości, czy zaszczepić dzieci

Tomasz Karolak był niezwykle powściągliwy w ocenie poglądów głoszonych przez matkę swoich dzieci, Violettę Kołakowską. Aktorka odrzuca większość tego, co głoszą mainstreamowe media, zwłaszcza w kwestii koronowirusa. Karolak stwierdził, że nie chce jej krytykować, bo każdy ma prawo do własnych opinii. Po chwili dodał, że i on miał wątpliwości dotyczące szczepienia swoich dzieci. Czyżby także zapragnął zostać "antysystemowcem"?

Tomasz Karolak, fot. Pawel Wodzynski/East News
19.10.2022 17:07 Tomasz Karolak wybrał się na pielgrzymkę. W programie Kuby Wojewódzkiego wspominał wyprawę

Tomasz Karolak opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego o swoim doświadczeniu uczestnictwa w pielgrzymce. Aktor nie stronił od wulgaryzmów, gdy wspominał swojego towarzysza, który nie potrafił przestać korzystać z Instagrama. Tomasz Karolak wybrał się na pielgrzymkę Tomasz Karolak to uwielbiany przez Polaków aktor, którego oglądać możemy na ekranie co roku. Tak często pojawianie się artysty w filmach najwyraźniej nie nudzi widzów, ponieważ producenci wciąż zatrudniają go do kolejnych produkcji, które z powodzeniem oglądane są przez rodaków. W związku ze zbliżającą się premierą kolejnej części "Listów Do M." gwiazdor został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z "królem TVN" opowiedział o pielgrzymce, w której uczestniczył w ostatnim czasie. Okazuje się, że Tomasz Karolak wybrał się na pieszą podróż do sanktuarium w Santiago de Compostela. Trasa obejmowała ok. 170 km. Aktor przyznał, że miał konkretną intencję, która pomogła mu w ciężkiej, wyczerpującej drodze. Artysta nie uczestniczył w pielgrzymce sam - tuż przed jej rozpoczęciem zgłosił się do niego znajomy trener crossfitu, który w związku z małżeńskim kryzysem uznał, że taka podróż dobrze mu zrobi. Gdy Tomasz Karolak zaczął wspominać postawę swojego kolegi, nie mógł powstrzymać się od wulgaryzmów. Gwiazdor dosłownie wybuchł w programie Kuby Wojewódzkiego. Tomasz Karolak wściekły na kolegę Aktor nie mógł znieść zachowania swojego kompana podczas pielgrzymki. Jak twierdzi, znajomy niemal co 10 minut zamieszczał na swoim Instagramie relacje z ich wspólnej trasy. Co więcej, wkrótce zaczęły się pierwsze problemy. - I nagle, po trzech dniach, w pewnym momencie widzę, że boli go noga. A niby trener crossfitu, wytrenowany [...] Idzie i pie**oli, że go tu boli, i tam boli. Nagle w połowie etapu, który miał 25 km, mówi: "Nie idę dalej, bo muszę zjeść! Dalej nie pójdę!" - opowiadał Tomasz Karolak. Kolega miał jednak na tyle siły, by móc zamieścić na Instagramie kolejną relację. W tym momencie gwiazdor "Listów do M." miał już dość i powiedział mu wprost, co myśli na ten temat. - I ja wtedy: "K**wa twoja mać! Po co ty tak, k**wa, wszystko relacjonujesz na tym zas**nym Instagramie, człowieku?!" - zwierzał się Tomasz Karolak. Jak wyjaśnił, wkrótce przyszła mu do głowy pewna refleksja. Nie był zadowolony z tego, że nakrzyczał na swojego towarzysza i zaczął dostrzegać, że furia, która się z niego wylała mogła nie mieć racjonalnych podstaw. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?Na co pomaga neo-angin? SprawdźDoda rozpłakała się na wizji. Powiedziała, że ma dość i jest zupełnie wykończona