Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię córki. "Nie chce tego nawet wspominać"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.12.2022 18:17

Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię córki. "Nie chce tego nawet wspominać"

Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię córki. Chciałaby o tym zapomnieć, więc opowiedział całej Polsce.
Kapif

Tomasz Karolak kandyduje do tytułu ojca roku. 51-letni aktor w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoich problemach z 15-letnia córką Leną. Gwiazdor przytoczył kompromitującą historię z życia nastolatki, choć ta chciałaby o niej zapomnieć. Teraz wie o niej jeszcze więcej osób. Gratulujemy Tomaszu!

Tomasz Karolak opowiedział wstydliwą historię swojej córki

Tomasz Karolak, który z jakiegoś powodu obsadzany jest często w rolach łamaczy niewieścich serc w produkcjach TVN, ze związku z Violettą Kołakowską ma dwoje dzieci: piętnastoletnią córkę Lenę oraz dziewięcioletniego syna Leona. W najnowszej rozmowie w ramach podcastu Wojewódzki&Kędzierski aktor opowiedział wstydliwą historię swojej najstarszej pociechy.

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim Tomasz Karolak przyznał, że dojrzewanie dla jego córki Leny jest bardzo skomplikowanym procesem. W ramach odkrywania siebie dziewczyna sporo eksperymentowała, co mogło skończyć się dla niej fatalnie. Dziewczyna m.in. za bardzo utożsamiała się w wirtualnymi postaciami i życiem w sieci.

- Lena była cosplayerką, na fali mangi i tego wszystkiego, gdzie nie ma bohaterów heteroseksualnych, a wszyscy są bardzo otwarci. W czasie pandemicznych nauk weszła w ten bardzo niebezpieczny świat. Te wyprawy Leny były bardzo trudne i raz nawet wylądowaliśmy w szpitalu, bo wzięli dwadzieścia sześć Apapów. To był krzyk: zauważcie mnie. Poszła po bandzie. Traumatyczna sytuacja - zdradził aktor w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Tomasz Karola nie ukrywa, że z jego perspektywy sytuacja wyglądała dramatycznie, a sama wizyta córki w szpitalu okazała się traumatycznym przeżyciem.

- Dziecko leży w szpitalu, ty jesteś analogowy, nie znasz tego świata. A oni zaczęli żyć życiem bohaterów anime do tego stopnia, że łączyli się w pary jak bohaterowie anime. […] Teraz buntem młodych jest to, że córka mówi mi: ja nie jestem twoją córką, jestem twoim synem. Weź na to zareaguj - zdradził gwiazdor.

Tomasz Karolak starał się wspierać Lenę w poszukiwaniu siebie

W ramach poszukiwania siebie córka aktora eksperymentowała również ze swoją orientacją seksualną. Jak zdradził aktor, nastolatka znalazła miłość i przestała być… Leną.

- Była przez jakiś czas Marcelem. Wcześniej zastanawiała się nad swoją tożsamością. Ciężko było, nie powiem - zdradził aktor, który zapewnił, że gdy córka szukała własnej tożsamości i miejsca w świecie, to starał się nie ingerować i pozwolić nastolatce podejmować samodzielne decyzje.

- Jak tylko podejmiesz dyskusję, natychmiast jest kontra. Jeśli to zaakceptujesz, dziecko idzie dalej, jest pierwszy pocałunek z dziewczyną. To testowanie całego świata dookoła. Jak bardzo głęboko w tym wszystkim była moja córka, tak szybko z tego wyszła. Dziś nie chce tego nawet wspominać - zakończył Tomasz Karolak, przyznając, że 15-letnia Lena o tych przeżyciach chciałaby zapomnieć. Z pewnością zdradzenie jednemu z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce w tym nie pomoże.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wojewódzki&Kędzierski