Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Karolak złamał przepisy drogowe? Zaskakujące doniesienia o znanym aktorze
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.12.2022 22:43

Tomasz Karolak złamał przepisy drogowe? Zaskakujące doniesienia o znanym aktorze

Tomasz Karolak
Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Karolak został przyłapany przez fotoreporterów na łamaniu przepisów drogowych. Aktor postawił swój samochód za znakiem zakazu zatrzymywania się. Czy naprawdę nie było innej możliwości?

Tomasz Karolak przyłapany

Tomasz Karolak to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Złośliwi żartują, że gwiazdor pojawia się w każdym filmie wyprodukowanym w naszym kraju. Artysta cieszy się sympatią ogromnej rzeszy fanów.

Jednym z przełomowych momentów w jego karierze był serial "39 i pół", w którym wcielił się w postać bezkompromisowego Darka przeżywającego kryzys wieku średniego. W głowie bohatera szumiał rock'n'roll.

Rockowy vibe widoczny jest również w życiu prywatnym Tomasza Karolaka - tutaj również artysta nie chce trzymać się reguł. Świadczyć mogą o tym fotografie, które opublikował właśnie serwis Pudelek.

Zobaczyć na nich można aktora, który w oczywisty sposób łamie przepisy drogowe zatrzymując swój samochód w miejscu niedozwolonym. Gdzie tak spieszył się gwiazdor?

Tomasz Karolak w biegu

Jak informuje serwis Pudelek, do całej sytuacji doszło w okolicach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Tomasz Karolak przyjechał swoim Land Roverem, po czym zaparkował go za znakiem zakazu zatrzymywania się.

Po czasie gwiazdor powrócił do auta i odjechał. Portal podaje, że nie jest to pierwszy przypadek, w którym przyłapano aktora na łamaniu przepisów drogowych. Do podobnych zdarzeń dochodziło już dwukrotnie.

Na obronę Tomasza Karolaka należy wytoczyć argument dotyczący tego, jak bardzo nieprzyjaznym miejscem dla kierowców (zwłaszcza tych parkujących) jest stolica Polski. Wydawać się może, że co chwilę jest tu wznoszony kolejny budynek, któremu nie towarzyszy niestety parking.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl