Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasza Karolak ujawnił prawdę o swoim dzieciństwie, aż trudno uwierzyć. „Każdego z nas pilnował żołnierz”
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.05.2023 11:27

Tomasza Karolak ujawnił prawdę o swoim dzieciństwie, aż trudno uwierzyć. „Każdego z nas pilnował żołnierz”

Tomasz Karolak
KAPiF

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Gwiazdor kojarzony głównie z rolą Ludwika Boskiego w kultowym już serialu „Rodzinka.pl” miał bardzo trudne i zwariowane dzieciństwo. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co działo się u niego w rodzinnym domu. Rodzice wojskowi, kłótnie, broń, bójki z ojcem czy małolackie ucieczki i wagary. To tylko część wspomnień znanego aktora. 

Tomasz Karolak bez ogródek o swoim trudnym dzieciństwie. "Uciekałem z tego domu gdzie pieprz rośnie"

Tomasz Karolak to bez wątpienia czołowy polski aktor. Znany z wielu ról, między innymi świątecznej sagi „Listy do M.” czy familijnego serialu Telewizji Polskiej „Rodzinka.pl”, które przyniosły mu znaczącą popularność i rozgłos. Jednak niewielu jego fanów wie, że aktor miał dosyć trudne relacje z rodzicami w dzieciństwie. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim znany gwiazdor zdradził trochę więc wspomnień z dzieciństwa.

Jak się okazuje, jego rodzice, Hanna Karolak i Andrzej Karolak, byli oficerami Wojska Polskiego. Aktor otwarcie mówił wielokrotnie o tym, że koszary przenieśli mu do domu. "Ja uciekłem z tego wojskowego domu najdalej jak się dało, czyli w umowność, w coś, co jest iluzją, bo teatr, film jest iluzją. Ja uciekałem z tego domu gdzie pieprze rośnie”

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

Tomasz Karolak otwarcie o swoim trudnym dzieciństwie „Narażałem rodziców na stany przedzawałowe”

Tomasz Karolak kilka lat temu naprawił swoje relacje z ojcem, ale nie zawsze były one takie pozytywne. Aktor przyznał, że dochodziło między nimi do rękoczynów. Ojciec „bił go pasem w d**ę",  a potem przepraszał ze łzami w oczach. Jak dodał, on również nie był bez winy i zdarzało mu się przeprosić, a miał za co. Karolak przyznaje, że nie raz buntował się, uciekał z domu i nie wracał nawet przez kilka tygodni pomimo tego, że nie był jeszcze wtedy pełnoletni.

- Narażałem moich rodziców na stany przedzawałowe, a oni nie mieli zaledwie po 35-40 lat - powiedział Tomasz Karolak i dodał wprost, że kiedyś pobił się nawet z ojcem - Doszło kiedyś między nami do bijatyki na ręce, kiedy ojciec przyszedł taki wykończony nerwowo na jakąś imprezę, na której ja byłem - ujawnił.

Tomasz Karolak o swoim dzieciństwie. „Każdego z nas, maluchów, pilnował żołnierz”

Z kolei w wywiadzie dla magazynu „Viva”, Tomasz Karolak wyznał przed laty, że miał "sielskie dzieciństwo w tajnym bloku".

- Rodzice służyli w tajnej jednostce, bo to były czasy napięć między Wschodem a Zachodem. Nasz tajny blok był pomalowany w maskujące pasy, żeby był niewidoczny w lesie. Jak rodzice mieli zabawę czy inne zajęcia, każdego z nas, maluchów, pilnował żołnierz – mówił.

Obecnie Tomasz Karolak ma o wiele lepsze relacje z rodzicami i nie ukrywa, że są teraz dla niego bardzo ważnym wsparciem. Jak myślicie, czy takie dzieciństwo ukształtowało jego charakter w dorosłym życiu?

 

Źródło : podcast Wojewódzki&Kędzierski/Viva