Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Karolak udziela ślubów. Ile kosztuje ceremonia z jego udziałem?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.03.2024 20:11

Tomasz Karolak udziela ślubów. Ile kosztuje ceremonia z jego udziałem?

Tomasz Karolak
Fot. KAPiF

Tomasz Karolak został mistrzem ceremonii i może udzielać ślubu. Choć brzmi nieco absurdalnie, nie jest to żart. Wyszły na jaw szczegóły (i ceny!) tego nietypowego przedsięwzięcia z udziałem popularnego aktora.

Tomasz Karolak narzeka na ciężki żywot gwiazdy

Tomasz Karolak ma w Polsce status gwiazdy, jednak paradoksalnie jest to dla niego nie tylko powodem do radości. O swoim ciężkim losie opowiedział w programie "Biznes Klasa". Wyznał, że wykonywany przez niego zawód ma nie tylko blaski, ale i cienie. Nawet wtedy, gdy dostaje się propozycje gry w kinowych przebojach. Dlaczego?

Jest powszechne przekonanie, że my jesteśmy milionerami, a tak nie jest. (…) Jak grasz główną rolę, to zarobisz 200 tys. złotych w filmie, który oglądają miliony ludzi. Cały czas muszę kombinować, żeby nie zabrakło na dzieci. No bo mam też przecież samochodowe leasingi. To nie jest tak, że leżę do góry kołami - ubolewał.

Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" na szczęście ma głowę pełną pomysłów i znalazł sposób na dodatkowe źródło dochody. Co musi zrobić para młoda, by z jego ust na żywo usłyszeć "i ogłaszam was mężem i żoną"?

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak. Fot. KAPiF
Tomasz Karolak jako kobieta? Makijaż, peruka i szpilki

To nie żart. Tomasz Karolak może udzielić ślubu

O niecodziennej usłudze świadczonej przez Tomasza Karolaka można dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Na profilu położonej nieopodal Oławy restauracji Tawerna Kapitańska widnieje ogłoszenie, że u nich ślubu udzielić może każdy - i nie jest to obietnica na wyrost.

Ślub symboliczny lub humanistyczny (czyli niemający mocy prawnej) może zostać przeprowadzony na pływającym tarasie lub w scenerii przypominającej atmosferę rodem z Malediwów. W rozmowie z Plejadą obsługa lokalu zdradziła, że wszystko zależy od kreatywności weselników, a funkcyjną gwiazdą uświetniającą uroczystość może zostać ktoś z show-biznesu. To pozostaje jedynie kwestią ceny. Ile za taki szalony angaż życzą sobie znani celebryci?

Ile kosztuje ceremonia z udziałem gwiazdora?

Aby spełnić swoje marzenie i zobaczyć Tomasza Karolaka w roli wielebnego, trzeba przygotować się na sowity wydatek. I w żadnym przypadku nie będzie to "co łaska". Choć szczegółowy cennik nie jest znany, wiadomo od jakiej kwoty zaczynają się gwiazdorskie stawki.

Mamy duży wachlarz artystów, więc jak tylko państwo młodzi się zdecydują, to siadamy do stołu i razem wszystko planujemy. Koszty samej ceremonii z mistrzem ceremonii zaczynają się od 2,5 tys. zł, a artyści - od 4 tys. zł - mówi osoba z tawerny Plejadzie.

Popularnego aktora lub celebrytę można wynająć także do innych weselnych czynności. Może być nie tylko mistrzem ceremonii, ale także wodzirejem, komikiem i muzykiem w jednym.

 (…) mistrzem ceremonii i zarazem atrakcją muzyczną na przyjęciu może być artysta, który występuje u nas w drugiej restauracji. Możemy też poprosić artystę, by był wodzirejem na początku i np. powitał młodą parę i gości na weselu. Oferujemy różne scenariusze - zapewniono.

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak. Fot. KAPiF
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak. Fot. KAPiF