Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Piotrem Adamczykiem. Padły wyjątkowe słowa
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.03.2023 09:18

Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Piotrem Adamczykiem. Padły wyjątkowe słowa

Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk
KAPiF

Tomasz Karolak we wzruszających słowach opowiedział o swojej relacji z Piotrem Adamczykiem. Aktorów łączy szczególna więź, która nie jest zbyt często spotykana w show-biznesie. Karolak opowiedział o wszystkim w szczerym wywiadzie.

Tomasz Karolak opowiedział o relacji z Piotrem Adamczykiem

Tomasz Karolak postanowił opowiedzieć o relacji z Piotrem Adamczykiem. Aktor zdradził, że łączy ich coś wyjątkowego, mimo że panowie nie widzą się teraz zbyt często. Adamczyk robi karierę za granicą i staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Ostatnio wystąpił w głównej roli w brytyjskiej komedii romantycznej. 

Tomasz Karolak wciąż traktuje go jednak jak przyjaciela. W wywiadzie dla cozatydzien.pl wyznał mu nawet miłość. A to nie wszystko. 

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk - co za duet

Panowie poznali się w czasie studiów - Adamczyk starał się o dyplom w warszawskiej akademii teatralnej, a Karolak - krakowskiej. Widzieli się jednak na warsztatach zrzeszających studentów z całej Polski. Od tego momentu minęło już 30 lat. 

- Piotrek jest takim moim bratem, kocham go jako człowieka, jest też częścią teatru, którym kieruję i który zakładałem, jest współzałożycielem tej inicjatywy artystycznej, jesteśmy w stałym kontakcie, mamy nawet tego samego agenta. Mnie się wydaje, że ja jego rozumiem, a on mnie - wyznał Tomasz Karolak. 

Tomasz Karolak o relacjach w show-biznesie

Relacja Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka jest jednak wyjątkiem. Podobnych przyjaźni w show-biznesie nie ma zbyt wiele, choć się zdarzają, co pokazuje choćby przykład Anny Przybylskiej i Katarzyny Bujakiewicz. 

- Wydaje mi się, że wielu aktorów czy muzyków z różnych branż się ze sobą przyjaźnią. Niektórzy są nawet w związkach partnerskich, więc tutaj nie ma na to reguły. Bycie w pewnych relacjach przyjacielskich w aktorstwie rządzi się takimi samymi prawami jak w innych środowiskach - przekazał Tomasz Karolak. 

Piękne słowa Tomasza Karolaka o przyjaźni sprawiają, że samemu można mieć nadzieję, że jeszcze się takiego przyjaciela spotka. Nie ma co tracić ducha. 

Źródło: cozatydzien.pl