Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wyszło na jaw, ile zarobił Karolak w 2023 roku. Wciąż mu mało!
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.03.2024 08:23

Wyszło na jaw, ile zarobił Karolak w 2023 roku. Wciąż mu mało!

Tomasz Karolak
fot. KAPIF

O zarobkach znanych aktorów od dawna krążą legendy, jednak w przypadku Tomasza Karolaka wszystko jest już jasne. Wiadomo, ile zarobił w 2023 roku. Ta kwota robi wrażenie.

Ile pieniędzy Tomasz Karolak potrzebuje, by godnie żyć?

Tomasz Karolak należy do ścisłego grona aktorów, którzy nie muszą wyczekiwać zawodowych propozycji, a wręcz przeciwnie - mogą w nich przebierać. To naturalnie wiąże się z sowitymi zarobkami. Tego, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dowiódł sam zainteresowany.

Artysta podczas wywiadu dla popularnego w sieci Żurnalisty zmierzył się z pytaniem o kwotę, jaka miesięcznie jest mu potrzebna do tego, by godnie żyć w stolicy. Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" wszem wobec odparł, że jest to aż 40 tysięcy złotych. W skali roku jego potrzeby można więc oszacować na 480 tysięcy złotych. Czy rzeczywiście udało mu się tyle zarobić?

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak. Fot. KAPiF
Tomasz Karolak jako kobieta? Makijaż, peruka i szpilki

Karolak w minionym roku miał pełne ręce roboty

Tomasz Karolak w 2023 roku miał okazję pracować na planie kilku hitowych i dobrze opłacanych produkcji. Super Express przyjrzał się temu dokładnie. Przekazał, że aktor w ciągu dwunastu miesięcy został zaproszony do aż pięciu filmów.

To m.in. kolejna część uwielbianej przez widzów "Planety singli". Do tego należy doliczyć także apanaże za twórczość muzyczną (celebryta jest liderem zespołu Pączki w Tłuszczu), profity z działalności założonego przez niego teatru IMKA oraz tzw. chałtur, w tym jednej wzbudzającej wyjątkowo żywe emocje wśród internautów. Jak te aktywności przekładają się na zarobki?

Tyle Tomasz Karolak zarobił w 2023 roku. Padła konkretna kwota

Tomasz Karolak spełnia się nie tylko jako aktor, ale także biznesmen, piosenkarz i stand-uper, według tabloidu w 2023 roku mógł zarobić nawet milion złotych. To kwota, która dwukrotnie przewyższa jego potrzeby (czyli wspomniane 40 tysięcy złotych miesięcznie).

Wszystko wskazuje na to, że w 2024 roku gwiazdor zarobi jeszcze więcej. Do wypunktowanych wyżej działalności będzie mógł dodać także udział w show TVN pt. "Czas na show. Drag me out", a w listopadzie do kin wejdzie największy hit z jego udziałem, czyli "Listy do M.". Mnogość dochodów nie napawa jednak Tomasza Karolaka optymizmem.

Cały czas muszę kombinować, żeby nie zabrakło na dzieci. No bo mam też przecież samochodowe leasingi. To nie jest tak, że leżę do góry kołami - stwierdził w programie "Biznes Klasa".

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak. Fot. KAPiF