Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W piątkowy wieczór TVP gwarantuje solidną dawkę humoru. O 20.35 kultowa komedia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.04.2024 14:16

W piątkowy wieczór TVP gwarantuje solidną dawkę humoru. O 20.35 kultowa komedia

telewizja
fot. Unsplash/Eric Mclean

Dziś wieczorem niemal wszystkie największe stacje telewizyjne w Polsce przygotowały fantastyczne propozycje. Zadowoleni będą zarówno fani zagranicznych oscarowych produkcji, jak i naszych rodzimych klasyków. Na TVP o 20.35 kultowa polska komedia, którą można oglądać bez końca. Zapowiada się przyjemny piątkowy wieczór.

Polsat z propozycją rozrywkową

Wieczorem na Polsacie multum rozrywki. Na początek o godzinie 20.05 kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie celebryci wcielają się w rolę największych gwiazd. Na ekranach między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Szwed, Stefano Terrazzino czy radzący sobie ostatnio doskonale w tym programie Kacper Kuszewski. Show prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Tuż po "Twoja twarz brzmi znajomo" kolejny odcinek nowego serialu Polsatu "Bracia". Z kolei o godzinie 23.10 światowy hit "Szybcy i wściekli 5". W rolach głównych Vin Diesel i Paul Walker. 

Tylko 1% ludzi dostrzega, co ukrywa się na obrazku. Jesteś w tym gronie?

TVN przygotował oscarową propozycję

O godzinie 20.00 na TVN widzowie będą mogli zobaczyć film nagrodzony dwukrotnym Oscarem za najlepszą muzykę oraz najlepszą rolę pierwszoplanową - "Joker". Thriller w reżyserii Todda Phillipsa opowiada o mężczyźnie, który przeżywa trudne chwile w swoim życiu, będąc lekceważonym przez społeczeństwo. Produkcja to opowieść oryginalna. W roli głównej Joaquin Phoenix, ale na ekranie zobaczymy także Roberta de Niro czy Frances Conroy.

Tuż po "Jokerze" TVN wyemituje kolejny zagraniczny hit - "Matrix Rewolucje". Tam oczywiście w roli głównej uwielbiany przez wielu Keanu Reeves.

TVP z legendarną polską komedią

Wielu widzów będzie zachwyconych tym, co na dzisiejszy wieczór przygotowała Telewizja Polska. Już o godzinie 20.35 na TVP1 stacja wyemituje legendarną polską komedię "Jak rozpętałem II wojnę światową".

ZOBACZ: Muzyczne show znika z anteny TVP. Zabraknie go w wakacyjnej ramówce

Historia Franka Dolasa bawi do łez, oglądana nawet kilka razy. Główny bohater (w tej roli Marian Kociniak) trafia jako "przymusowy ochotnik" do Legii Cudzoziemskiej. Przypadkowo zostaje tam kucharzem, a dzięki swojemu sprytowi udaje mu się zdobyć świeżą żywność. Solidna dawka dobrego humoru na piątkowy wieczór gwarantowana.

Komedia w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego, a na ekranach wspominany Kocianiak, ale także Jan Świderski, Wacław Kowalski, Kazimierz Rudzki czy Lech Ordon.

Tagi: TVP Polsat TVN