Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 28.05.2023 09:24

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa

Sara James
Kapif

Jednym z najgorętszych występów na festiwalu Polsat SuperHit 2023 był koncert Sary James. W piątkowy wieczór artystka dała prawdziwy popis zdolności wokalnych i swoim występem skradła serce publiczności. Przy tej okazji Pomponik postanowił zadać piosenkarce kilka pytań – w tym te o jej relacje z mamą. Sara zdradziła, jakie łączą je stosunki i jaką rolę odgrywa kobieta w jej życiu i karierze.

Sara James szczerze o relacji z mamą

Sara James to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka zrobiła prawdziwe show w Sopocie pierwszego dnia wydarzenia. Dziewczyna wystąpiła w ramach koncertu Radiowy Przebój Roku. W rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, jaka relacja łączy ją z mamą i opowiedziała, jaką rolę w jej życiu i karierze odgrywa kobieta.

Młoda piosenkarka zdradziła, że ich stosunki z mamą są bardzo dobre. Rzecz jasna zdarzają się wzloty i upadki, jak w każdej rodzinie, jednak generalnie obie panie świetnie się dogadują. 

- Powiem szczerze, nie wiem, czy relację z rodziną można nazwać wzorową. Zawsze są wzloty i upadki, jak w każdej rodzinie, ale moja mama jest przecudowna i kocham ją. Dzisiaj dałam jej bukiet kwiatów i czekoladki. No i jest super – wyznała Sara James.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Sara James o mamie: "Jest na dobre i na złe"

Dziewczyna opowiedziała też o tym, jaką rolę w karierze odgrywa jej ukochana mama. Jak się okazuje, jest jej najbliższą przyjaciółką i zawsze może na nią liczyć w trudnych momentach – jest wsparciem i ostoją. 

- Przede wszystkim moją mamę. Wspierającą, cudowną, która zawsze przy mnie jest na dobre i na złe – opowiadała Pomponikowi.

Polsat SuperHit Festiwal 2023: ostatni dzień imprezy

Polsat SuperHit Festiwal 2023 pomału zbliża się ku końcowi. Na secenie Opery Leśnej wystąpiły największe gwiazdy młodego i starszego pokolenia. Wśród nich, prawdziwy popis umiejętności wokalnych dała Sara James. Artystka zaprezentowała się pierwszego dnia festiwalu. Był to dzień szczególny, gdyż swoje jubileusze artystyczne obchodzili Dawid Kwiatkowski, Bajm i zespół Mazowsze. Przed nami ostatni dzień wielkiej imprezy i prawdziwa gratka dla fanów kabaretu. Zapowiada się kolejny udany wieczór z Polsatem!

Źródło: pomponik.pl