Rozrywka.Goniec.pl

Polsat

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda wyszła na scenę w czterech odsłonach. Oryginalna wokalistka założyła coś zaskakującego

21 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie świętuje 20-lecie swojej działalności scenicznej. Nim pojawiła się na scenie, zamiast niej wystąpiły jednak nieoczekiwanie trzy wokalistki. Doda pojawiła się ostatecznie w bardzo zaskakującej kreacji.

Doda była najbardziej oczekiwaną gwiazdą drugiego dnia festiwalu. Zapowiedziała wspólne występy z Justyną Steczkowską, Michałem Wiśniewskim, Beata Kozidrak i Dawidem Kwiatkowskim.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda pojawiła się w czterech odsłonach

Nim Doda pojawiła się na scenie, przedstawiono krótki filmik pokazujący jej przeszłość w kontekście muzyki. Na nagraniach z jej czasów dziecięcych i młodzieżowych można było usłyszeć m.in. piosenki Agnieszki Osieckiej czy słynne "Być kobietą", które według wokalistki miało ostatecznie rozpocząć jej muzyczną karierę.

Wtedy pod sceną w Sopocie pojawiła się młoda blond wokalistka śpiewająca piosenkę "Być kobietą", zaraz zastąpiła ją ciemnowłosa piosenkarka wykonująca utwór "Bluzwis" z musicalu Metro, a jako trzecia zaśpiewała ostatnia z udających Dodę osób, która wybrała utwór zespołu Virgin.

doda 1
Polsat

Dopiero jako czwarta na scenie zaśpiewała Doda, która postanowiła wykonać utwór "Dżaga", charakteryzujący początki jej kariery scenicznej.

W czym wystąpiła Doda? Zaskakująca kreacja

Doda postanowiła postawić na zaskakującą kreację - wybrała zestaw złożony z odciętej wysoko bluzki i szerokiej, okrągłej spódnicy. Jej kolor mógł dla niektórych budzić wątpliwości.

doda 2
Polsat

Piosenkarka jak zwykle postawiła na ostry róż. To idealny wybór w związku z jubileuszem artystki, która często stawiała na tę barwę i była z nią czasami utożsamiana.

Podczas wykonania piosenki z Michałem Wiśniewskim, spódnica zniknęła i ustąpiła miejsca bardziej obcisłej i przede wszystkim krótszej kreacji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Polsat SuperHit Festiwal 2022. Krzysztof Ibisz nie wiedział, jak się zachować, Maciej Maleńczuk zaśpiewał wulgarną piosenkę o Putinie

  • Michał Tracz - kim jest dziennikarz „Faktów”, który poślubił swojego partnera?

  • Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]