Rozrywka.Goniec.pl

Polsat Screen

Polsat SuperHit Festiwal 2022. W Sopocie zabrakło Pawła Domagały. Znamy powód

21 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W tym roku na scenie Opery Leśnej w Sopocie po raz kolejny wystąpią artyści z całej Polski. Za nami pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 i choć w koncercie otwarcia udział wzięło wiele gwiazd, to zabrakło wśród nich Pawła Domagały. Fani artysty byli zdziwieni jego niezapowiedzianą nieobecnością na wydarzeniu.

Pierwszy koncert tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu odbył się w piątek, 20 maja 2022 roku. Tego dnia na sopockiej scenie wystąpili m.in. artyści, których płyty w minionym roku pokryły się platyną.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. W Sopocie zabrakło Pawła Domagały

Publiczność zobaczyła występy m.in. Cleo, Korteza, Piotra Cugowskiego, Kwiatu Jabłoni i Kaśki Sochackiej. Wśród zapowiedzianych gwiazd niespodziewanie zabrakło jednak Pawła Domagały, który był zmuszony nagle zrezygnować z udziału w koncercie.

O nieobecności artysty poinformowali zaskoczoną widownię prowadzący wydarzenie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Okazało się, że Paweł Domagała nie pojawił się w Sopocie z powodu choroby. Nie podano jednak żadnych szczegółów.

To nie było jednak jedyne zaskoczenie tego wieczoru. Podczas koncertu nie brakowało emocji, a występujący na sopockiej scenie artyści wielokrotnie odnieśli się m.in. do wojny w Ukrainie. Zespół Enej wykonał tego wieczoru utwór "Brat za Brata", który grupa nagrała z ukraińskim zespołem Kozak System. Z kolei Maciej Maleńczuk okazał wsparcie walczącym o swój kraj Ukraińcom, a następnie pozdrowił ze sceny Lecha Wałęsę i wspomniał o rosyjskich wojskach.

- Całym sercem wspieramy walczącą Ukrainę, wszystkich tych chłopców, którzy, zamiast jeździć kabrioletem i podrywać panienki, muszą teraz być w polu i walczyć o wolność swojego kraju - podkreślił 61-letni Maciej Maleńczuk.

Przed nami jeszcze dwa koncertowe dni Polsat SuperHit Festiwal 2022. Sobotnie widowisko poprowadzą Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor, a publiczność zobaczy m.in. jubileuszowy koncert Dody z okazji 20-lecia jej pracy na scenie pt. "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]