Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Polsat SuperHit Festiwal. Enej szykuje prawdziwą niespodziankę. Na scenie wystąpi ktoś jeszcze

20 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Polsat SuperHit Festiwal startuje w piątek, 20 maja 2022. W Operze Leśnej w Sopocie ponownie wybrzmi muzyka grupy Enej. Tym razem zespół szykuje jednak prawdziwą niespodziankę, a wszystko to w hołdzie walczącym Ukraińcom.

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Podczas występu Eneja na Polsat SuperHit Festiwalu pojawi się również ukraiński zespół, którego członkowie na co dzień walczą o swoją ojczyznę.

Polsat SuperHit Festiwal. Enej ponownie zabłyszczy na scenie

Polsat SuperHit Festiwal rozpocznie się już w piątek o godz. 20. Odbywać się będzie w Operze Leśnej w Sopocie, a transmisje z występów widzowie będą mogli oglądać w telewizji Polsat . Przed nimi aż trzy wieczory pełne najlepszej muzyki .

Pierwszego dnia wydarzenie zostanie ubogacone występami popularnych zespołów i artystów polskiej sceny muzycznej. Na scenie pojawią się m.in. T. Love, Paweł Domagała, Cleo, Kwiat Jabłoni, czy Kamil Bednarek.

Do Polsat SuperHit Festiwal powraca również Enej, który w ubiegłym roku świętował jubileusz dziesięciolecia istnienia zespołu. To właśnie piątkowy koncert grupy otworzy muzyczne wydarzenie.

Jak przekazał w rozmowie z Polsat.pl członek Enej Piotr Sołoducha, będzie to wyjątkowy występ, do którego zaprosił swoich ukraińskich przyjaciół.

Enej wystąpi z bratnim zespołem

Choć grupa Enej ma na swoim koncie dziesiątki hitów, takich jak "Tak smakuje życie", czy "Kamień z napisem Love", które z pewnością chcieliby po raz kolejny usłyszeć jej fani, piątkowy koncert rozpoczęty zostanie od nowości, której dotąd nie mieliśmy okazji poznać.

- Otwieramy piątkowy dzień nie naszym przebojem czy radiowym hitem, a wyjątkową piosenką pod tytułem „Brat za brata”, którą nagraliśmy z naszymi przyjaciółmi - powiedział Piotr Sołoducha.

Chodzi o popularny ukraiński zespół Kozak System. Jego członkowie na co dzień zmagają się ze skutkami wojny w swoim kraju, ale na ten jeden wieczór pojawią się w Sopocie, choć niestety, tylko "wirtualnie".

- Będziemy robić łączenie. To przepiękny ukłon w stronę całego ukraińskiego narodu w sytuacji, która się dzieje i w której ludzie oddają życie za swój kraj - poinformował muzyk grupy Enej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: polsat.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]