Rozrywka.Goniec.pl

Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda nagle zeskoczyła ze sceny. Miała wyjątkowy powód

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W trakcie drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 widzowie zobaczyli recital Dody z okazji 20-lecia jej kariery scenicznej. Pod koniec koncertu wokalistka nagle rzuciła się w tłum pod sceną. Wyjątkowe podziękowania dla fanów zaskoczyły publiczność.

Koncert pod hasłem "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!" obfitował w emocje. 38-letnia wokalistka nie tylko zaśpiewała swoje największe hity, ale także zaprosiła do udziału w nim szereg znanych gości.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda świętuje 20-lecie kariery artystycznej

Podczas widowiska wokalistka po raz kolejny symbolicznie pogodziła się na scenie z Justyną Steczkowską. Piosenkarki wspólnie wykonały utwór pt. "Znak pokoju", a na koniec podały sobie ręce i przytuliły się. Następnie na scenie pojawił się Michał Wiśniewski , z którym Doda zaśpiewała piosenkę "Nie daj się".

Na scenie pojawiła się także idolka Dody z młodości, Beata Kozidrak. Piosenkarki wspólnie wykonały przebój "2 bajki", a 38-letnia artystka ze łzami w oczach wyznała, że spełniło się jej "największe marzenia z dzieciństwa". Tuż przed końcem koncertu na scenie obok Dody zjawił się również Dawid Kwiatkowski.

Przed ostatnim utworem Doda podziękowała swojemu wieloletniemu menadżerowi, Rafałowi Bogaczowi. Wokalistka wspomniała, że jest on jej prawdziwym przyjacielem, tak samo, jak ukochani fani. Na koniec koncertu piosenkarka wybrała utwór o symbolicznym tytule "Dziękuję", a w trakcie śpiewania niespodziewanie zniknęła ze sceny.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda nagle skoczyła w tłum pod sceną

Piosenkarka w połowie występu nagle rzuciła się w tłum mężczyzn pod sceną. Członkowie fanklubu piosenkarki unieśli ją na ramionach, a następnie wspólnie z nią wykonali refren piosenki, przy okazji przytulając się z artystką i ściskając jej ręce.

Doda zakończyła swój recital w objęciach wiernych fanów, którzy od lat wspierają ją w karierze i w ten wzruszający sposób podziękowała im za obecność również na tym wyjątkowym koncercie. Wcześniej wokalistka wielokrotnie podkreślała, że to właśnie im zawdzięcza swój sukces i ma do nich ogromny szacunek.

doda fani 2
Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.

- Dziękuję Wam za to, że nie boję się życia. Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach - śpiewała gwiazda do fanów zgromadzonych pod sceną.

doda fani 11
Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.
doda fani1
Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]