Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Polsat SuperHit Festiwal - dzień 2. Kto wystąpi w sobotę na scenie w Operze Leśnej 21 maja?
Sandra Gozdur
Sandra Gozdur 20.05.2022 15:33

Polsat SuperHit Festiwal - dzień 2. Kto wystąpi w sobotę na scenie w Operze Leśnej 21 maja?

Polsat SuperHit Festiwal
Pawel Wodzynski/East News

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej codziennie będą pojawiać się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Kto wystąpi w sobotę na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program na drugi dzień wydarzenia.

W piątek (20 maja) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowe wydarzenia będą w piątek i sobotę, natomiast w niedzielę goście będą mieli okazję na dużą dawkę śmiechu w towarzystwie kabaretów.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Wykonawcy - kto wystąpi w sobotę 21 maja?

Poznaliśmy pełny harmonogram tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal. Na deskach Opery Leśnej świętowane będą w piątek jubileusze dwóch zespołów. T.LOVE zagra dla widzów z okazji 30-lecia wydania kultowego albumu „King", a LemON wystąpi w ramach 10-lecia istnienia zespołu. W piątek Polsat SuperHit Festiwal poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, natomiast w sobotę - Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor.

- Zapraszam Państwa na najlepszy festiwal nad Bałtykiem, zarówno do Opery Leśnej, jak i przed telewizory. Osobiście czekam bardzo na Muńka Staszczyka i T .Love oraz na Ralpha Kaminskiego, który po raz pierwszy wystąpi na festiwalu w Sopocie. Jego utwór "Autobusy” podbił od razu moje serce, podobnie jak płyta KORA, złożona w hołdzie artystce - zachęca Nina Terentiew, dyr. Programowa Polsatu Nina Terentiew.

Radiowy Przebój Roku:

 • Dawid Kwiatkowski

 • Kayah i Wiki Gabor

 • Gromee

 • Beata i Bajm

 • Grzegorz Hyży

 • Sylwia Grzeszczak

 • Daria

 • Three of Us

 • Michał Szczygieł

 • Bryska

Występy specjalne:

 • Ralph Kamiński - pierwszy raz na sopockiej scenie pojawi się Ralph Kamiński. Wokalista ma na swoim koncie trzy płyty. Ostatnia pt. „Kora” jest hołdem dla zmarłej 3 lata temu legendarnej Kory Jackowskiej i zawiera zupełnie nowe aranżacje kultowych utworów takich jak: „Krakowski spleen”, „Po prostu bądź”, czy „Wyjątkowo zimny maj”.

 • Doda - koncert „Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!”. Piosenkarka zaprezentuje specjalne show, podczas którego będzie można usłyszeć jej największe przeboje. Wraz z piosenkarką na scenie pojawią się goście specjalni, a wśród nich Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski i Dawid Kwiatkowski.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: bilety

Bilety na drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 zostały wyprzedane. Natomiast cały czas dostępne są na pierwszy i trzeci dzień wydarzenia. Ceny zaczynają się od 120 złotych do kilkuset złotych, w zależności od dnia i tego, gdzie znajduje się dane miejsce. Wejściówki można kupić m.in. na stronie biletyna.pl/Polsat-SuperHit-Festiwal.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe