Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Polsat SuperHit Festiwal - dzień 2. Kto wystąpi w sobotę na scenie w Operze Leśnej 21 maja?

20 Maja 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Polsat SuperHit Festival 2022 startuje w piątek 20 maja. W malowniczej scenerii sopockiej Opery Leśnej codziennie będą pojawiać się topowi artyści polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Festiwal będzie trwał przez 3 dni. Kto wystąpi w sobotę na Polsat SuperHit Festival? Przedstawiamy szczegółowy program na drugi dzień wydarzenia.

W piątek (20 maja) startuje Polsat SuperHit Festival. Jednocześnie rozpoczyna się tegoroczny sezon letnich festiwali muzycznych w Polsce. Organizatorzy zadbali, żeby w Operze Leśnej wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej. Koncertowe wydarzenia będą w piątek i sobotę, natomiast w niedzielę goście będą mieli okazję na dużą dawkę śmiechu w towarzystwie kabaretów.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Wykonawcy - kto wystąpi w sobotę 21 maja?

Poznaliśmy pełny harmonogram tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal. Na deskach Opery Leśnej świętowane będą w piątek jubileusze dwóch zespołów. T.LOVE zagra dla widzów z okazji 30-lecia wydania kultowego albumu „King", a LemON wystąpi w ramach 10-lecia istnienia zespołu. W piątek Polsat SuperHit Festiwal poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, natomiast w sobotę - Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor.

- Zapraszam Państwa na najlepszy festiwal nad Bałtykiem, zarówno do Opery Leśnej, jak i przed telewizory. Osobiście czekam bardzo na Muńka Staszczyka i T .Love oraz na Ralpha Kaminskiego, który po raz pierwszy wystąpi na festiwalu w Sopocie. Jego utwór "Autobusy” podbił od razu moje serce, podobnie jak płyta KORA, złożona w hołdzie artystce - zachęca Nina Terentiew, dyr. Programowa Polsatu Nina Terentiew.

Radiowy Przebój Roku:

 • Dawid Kwiatkowski

 • Kayah i Wiki Gabor

 • Gromee

 • Beata i Bajm

 • Grzegorz Hyży

 • Sylwia Grzeszczak

 • Daria

 • Three of Us

 • Michał Szczygieł

 • Bryska

Występy specjalne:

 • Ralph Kamiński - pierwszy raz na sopockiej scenie pojawi się Ralph Kamiński. Wokalista ma na swoim koncie trzy płyty. Ostatnia pt. „Kora” jest hołdem dla zmarłej 3 lata temu legendarnej Kory Jackowskiej i zawiera zupełnie nowe aranżacje kultowych utworów takich jak: „Krakowski spleen”, „Po prostu bądź”, czy „Wyjątkowo zimny maj”.

 • Doda - koncert „Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!”. Piosenkarka zaprezentuje specjalne show, podczas którego będzie można usłyszeć jej największe przeboje. Wraz z piosenkarką na scenie pojawią się goście specjalni, a wśród nich Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski i Dawid Kwiatkowski.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: bilety

Bilety na drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 zostały wyprzedane. Natomiast cały czas dostępne są na pierwszy i trzeci dzień wydarzenia. Ceny zaczynają się od 120 złotych do kilkuset złotych, w zależności od dnia i tego, gdzie znajduje się dane miejsce. Wejściówki można kupić m.in. na stronie biletyna.pl/Polsat-SuperHit-Festiwal.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Sandra Gozdur

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]