Rozrywka.Goniec.pl

Polsat

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak skrytykowana po występie. Fani nie mieli litości

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak wystąpiła w trzech utworach podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie organizowanego przez Polsat - pojawiła się dwa razy solo i raz u boku Dody. Jej występy nie spodobały się jednak wszystkim fanom.

Część z nich stwierdziła, że wokalistka wypadła już z formy i może lepiej zastanowić się nad emeryturą. Inni wciąż jednak zaciekle jej bronili.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak skrytykowana po występie. Fani nie mieli litości

Beata Kozidrak po swoim wrześniowym wybryku wróciła bardzo szybko do występów na żywo i już a październiku wystąpiła m.in. u boku Justyny Steczkowskiej. Jej działalność artystyczna zaważyła również na złagodzeniu wyroku związanego z prowadzeniem pojazdu po pijanemu.

Propozycje występów również szybko wróciły do Kozidrak i gwiazda z ochotą je przyjmowała. Pojawiła się również na wielkiej imprezie zorganizowanej przez Polsat - Polsat SuperHit Festiwal 2022.

Beata Kozidrak zaśpiewała podczas koncertu dwa utwory solo - były to jej najnowszy singiel "Bliżej" oraz słynne i rozpalające publiczność "Józek, nie daruję ci tej nocy". Choć niewątpliwie wokalistka porwała publiczność, to okazało się, że nie wszystkim pasowało to, w jaki sposób śpiewała.

W komentarzach pod wideo z jej występu zaroiło się od krytyków, którzy twierdzili, że czas Beaty Kozidrak już się skończył i powinna ona pomyśleć o emeryturze. Niektórzy zaznaczali, że fałszowała lub nie radziła sobie z tymi fragmentami, które niegdyś były dla niej łatwizną.

- Głos się zagubił. Troszkę taka Maryla. Czas ze sceny zejść - pisał jeden z fanów. Inny zauważył, że "chórek ją wyręczył". Niepochlebnych opinii było bardzo dużo.

Wielu było innego zdania i zachwycało się występem wielkiej wokalistki. Odnosili się jednak najczęściej nie do występu artystki, ale raczej do tego, że wiele komentarzy wymierzonych w Kozidrak było bardzo nieprzyjemnych. Inni zaznaczali, że jej czas się jeszcze nie skończył.

- Skoro bilety na jej koncert robią sold out i wypada na nich świetnie, a ludzie na nią czekają i to coraz młodsi, to niby dlaczego ma zejść ze sceny? - pisali w komentarzach.

Prawda jest jednak taka, że wiele gwiazd miało w Sopocie duże problemy ze śpiewem i utrzymaniem dźwięku. Zdaje się, że niezbyt dobrze pracował odsłuch, bo podobne wpadki zdarzały się w oba dni imprezy u różnych artystów. Czy Polsat popracuje nad lepszym nagłośnieniem?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Cichopek promienieje na zdjęciach z Kurzajewskim. Fani zachwyceni: "Pięknie razem wyglądacie"

  • Polsat SuperHit Festiwal 2022. Występ Darii zakończył się pocałunkiem z tancerzem

  • Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]