Rozrywka.Goniec.pl

Polsat "Polsat SuperHit Festiwal 2022" 21.05.2022 r.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Występ Darii zakończył się pocałunkiem z tancerzem

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2022 na scenie w sopockiej Operze Leśnej zaprezentowali się artyści, których przeboje królowały w tym roku w rozgłośniach radiowych. Podczas występu wokalistki Darii doszło do niespodziewanej sceny, bowiem jeden z tancerzy postanowił namiętnie pocałować piosenkarkę na scenie. Artystka sprawiała wrażenie zaskoczonej jego zachowaniem.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 rozpoczął się w piątek, 20 maja 2022 roku i potrwa do niedzieli. Na publiczność czekają jednak już tylko występy kabaretów, bowiem główne koncerty muzyczne odbyły się w czasie pierwszych dwóch dni festiwalu.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Za nami drugi dzień festiwalu

Wczoraj wieczorem na scenie w Sopocie królowała Doda, która podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2022 świętowała swoje 20-lecie kariery artystycznej. Chwilę wcześniej publiczność mogła usłyszeć także minirecital Ralpha Kamińskiego, który wykonał m.in. utwory z repertuaru nieżyjącej już Kory Jackowskiej i jej zespołu Maanam. Sobotnie widowisko rozpoczęło się z kolei występami autorów największych radiowych przebojów minionego roku. Na scenie pojawili się m.in. Kayah i Viki Gabor, Beata i Bajm, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Bryska i Daria, która wykonała swój hit pt. "Love Blind".

Piosenkarka weszła na scenę w czarno-białej stylizacji, a w czasie występu towarzyszyła jej grupa pięciu tancerzy, przebranych za kowbojów. Przystojni mężczyźni tańczyli w rozpiętych koszulach i kowbojskich kapeluszach, dodając występowi artystki pikanterii.

Polsat SuperHit Festiwalu 2022. Tancerz namiętnie pocałował piosenkarkę na scenie

Występ wokalistki Darii zakończył się jednak zupełnie niespodziewaną sceną. Pod koniec piosenki jeden z towarzyszących artystce tancerzy namiętnie pocałował ją na scenie. Gwiazda wyglądała na równie zaskoczoną jego gestem, co obserwująca wszystko publiczność.

Nie wiadomo, czy wokalistka wiedziała o planach tajemniczego tancerza. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to spontaniczna decyzja mężczyzny, który swoim zachowaniem zupełnie zaskoczył artystkę. Wokalistka zaczęła nerwowo chichotać i zeszła ze sceny wyraźnie zmieszana.

- Dziękuję wam z całego serca. Do zobaczenia - powiedziała na sam koniec wyraźnie zaskoczona artystka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Polsat SuperHit Festiwal 2022. Krzysztof Ibisz nie wiedział, jak się zachować, Maciej Maleńczuk zaśpiewał wulgarną piosenkę o Putinie

  • Michał Tracz - kim jest dziennikarz „Faktów”, który poślubił swojego partnera?

  • Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]