Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak jego dzieci zareagowały na wieść o ciąży
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.05.2024 08:30

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Tak jego dzieci zareagowały na wieść o ciąży

Marcin Hakiel z partnerką
fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel od pewnego czasu układa sobie życie z Dominiką. Para chętnie relacjonuje rozwijające się pomiędzy nimi uczucie, a teraz okazało się, że niebawem powitają na świecie swoją wspólną pociechę. Zakochani postanowili opowiedzieć o tym szczególnym dla nich czasie.

Marcin Hakiel i Dominika są parą

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, swoje szczęście znalazł u boku Dominiki Serowskiej. Para chętnie relacjonowała w sieci uczucie, które ich połączyło, a podczas wspólnych wyjść na branżowe imprezy nie szczędzili sobie czułości. 

Tym razem para pojawiła się na imprezie urodzinowej serwisu pudelek.pl i szybko oczy zgromadzonych skupiły się na nich. Wszystko za sprawą wyraźnie zaokrąglonego brzuszka, który z dumą zaprezentowała Dominika. Obcisły, czarny kostium dodatkowo go podkreślił. Co ciekawe, zakochani nie mieli w planach zdradzać tej radosnej informacji tak szybko, jednak krój stroju, który miała na sobie partnerka Marcina Hakiela zniweczył ich postanowienie.

Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać - powiedziała Dominika w rozmowie z “Plejadą”.

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Dominika pokazała ciążowy brzuszek

Jak dzieci Marcina Hakiela zareagowały na informację o ciąży Dominiki?

Marcin Hakiel ma już dwójkę dzieci z Katarzyną Cichopek - 15-letniego Adama i 11-letnią Helenę. Jak zareagowały na informację o ciąży Dominiki? Kobieta przyznała, że przyjęły tę wiadomość z radością.

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuje, i dzieci też mogły być zdziwione - wyjaśniła kobieta.

Marcin Hakiel zdradził natomiast, że jego dzieci były żywo zainteresowane ciążą jego narzeczonej, a nawet zaczęły zastanawiać się, jakiej płci będzie dziecko, które przyjdzie na świat. W pewnym momencie tancerz wspomniał o bliźniętach.

Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy - powiedział Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPIF; Marcin Hakiel z partnerką

ZOBACZ TAKŻE: Golcowie dostali ogromną dotację w trakcie pandemii. W końcu przerwali milczenie

Partnerka Marcina Hakiela opowiedziała o ciąży

Marcin Hakiel oraz jego partnerka z chęcią stanęli na ściance i pozowali do zdjęć, z dumą prezentując wyraźnie zaokrąglony brzuszek kobiety. A jak obecnie czuje się Dominika? W rozmowie z “Plejadą” przyznała, że jest to początek ciąży, a ona znosi ją bardzo dobrze. Nie uskarżała się na żadne dolegliwości i dostrzec można było, że rozkwita w tym szczególnym czasie. Narzeczona Marcina Hakiela postanowiła, że na tę chwilę nie zdradzi, na kiedy przypada termin porodu.

Co ciekawe, Dominika 1 kwietnia zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym dostrzec można było test ciążowy, na którym znajdowały się dwie kreski, które oznaczyły ciążę. Fotografię podpisała jednym słowem: #ROYALBABY", co wówczas wywołało ogromny zamęt w sieci. Ostatecznie kolejnego dnia, kobieta wyjaśniła, że był to jednak żart primaaprilisowy. Czy faktycznie nim był?