Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Fani są wściekli na Agnieszkę Chylińską. "Powinna wylecieć"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.05.2024 22:13

Fani są wściekli na Agnieszkę Chylińską. "Powinna wylecieć"

Agnieszka Chylińska
fot. KAPIF

Finał 15. sezonu popularnego programu "Mam Talent" wywołał mnóstwo emocji wśród widzów i internautów. Tym razem zwycięzcą został 14-letni raper Bartek Wasilewski, którego talent i osobista historia poruszyły zarówno jurorów, jak i publiczność. Niestety nie wszyscy zgadzają się z tą decyzją, przez co oberwało się Agnieszce Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska pod ostrzałem. Widzowie zarzucają jej stronniczość

Od samego początku obecności Bartka Wasilewskiego na scenie "Mam Talent", jego występy wzbudzały silne emocje. Już w drugim odcinku show, jego utwór dedykowany matce zdobył serca jurorów, w tym Agnieszki Chylińskiej, która nie ukrywała wzruszenia.

Rozwaliłeś mnie, po prostu mnie rozwaliłeś - powiedziała jurorka, po czym wcisnęła "złoty przycisk" i raper automatycznie awansował do półfinału.

Po ogłoszeniu wyników finału, w którym Bartek Wasilewski zwyciężył, wielu widzów wyraziło swoje niezadowolenie. Na platformach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że zamiast talentu wygrała smutna historia uczestnika.

Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet... Były tam naprawdę ogromne talenty i lepsze osoby - czytamy w jednym z komentarzy.

Musieli przerwać remont w "Nasz nowy dom". Pierwsza taka sytuacja w historii programu

Agnieszka Chylińska faworyzowała Bartka Wasilewskiego? Widzowie nie mają wątpliwości

Widzowie "Mam Talent!" skupili się również na tym, że już od samego pojawienia się młodego rapera w programie miał on ogromne wsparcie Agnieszki Chylińskiej. Zarzucają jej faworyzowanie Bartka Wasilewskiego i namawianie do głosowania na swojego faworyta.

Za ten numer powinna wylecieć z programu, jury nie powinno jawnie agitować, namawiać do głosowania na swojego faworyta... - pisali internauci.

Krytyka dotknęła również rodzinę Bartka. Jego mama, w wywiadzie dla Plejady, wyznała, że negatywne komentarze są dla nich stresujące.

Jesteśmy skromną rodziną. Bartek jest młody, młodzież inaczej to odbiera. Dla mnie to jest straszne, stresujące i cieszę się jego szczęściem, a zarazem boimy się wyjść na ulicę. Muszę mieć oczy dookoła głowy, mam wrażenie, że każdy się na mnie patrzy" – przyznała mama Bartka.

"Mam Talent" to przede wszystkim program rozrywkowy. Internauci nie mogą się pogodzić z wynikiem finału

Podczas gdy część widzów krytykuje wynik finału, wskazując na rzekome faworyzowanie przez jurorów i wygraną opartą na emocjach, inni bronią Bartka i jego talentu, podkreślając, że to publiczność zdecydowała o zwycięzcy. Cokolwiek napisali w sieci internauci, miejsce Agnieszki Chylińskiej w programie jest raczej niezagrożone.

Mimo kontrowersji Bartek Wasilewski zamierza kontynuować swoją muzyczną karierę, a wygrana w "Mam Talent" otworzyła przed nim nowe możliwości. Niestety, spora część widzów programu zapomniała, że w show-biznesie często najważniejsza jest rozrywka i emocje. Jedno jest pewne - finał tego sezonu na długo pozostanie w pamięci widzów.

Agnieszka Chylińska
fot. KAPIF
Jury
fot. KAPIF