Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Dominika pokazała ciążowy brzuszek
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.05.2024 21:19

Marcin Hakiel znów zostanie ojcem. Dominika pokazała ciążowy brzuszek

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek, z którą ma dwoje dzieci, znów znalazł szczęście w miłości u boku Dominiki Serowskiej. Para od kilku miesięcy tworzy związek, a teraz ogłosiła sensacyjne wieści. Falę gratulacji zalała ich media społecznościowe.

Marcin Hakiel i Dominika Serowca spodziewają się dziecka!

Marcin Hakiel i Dominika Serowska pojawili się wspólnie imprezie urodzinowej portalu Pudelek.pl, a ukochana tancerza z dumą prezentowała zaokrąglony brzuszek w obcisłym, czarnym kombinezonie. To wydarzenie przyciągnęło uwagę mediów i fanów pary, którzy z radością przyjęli wiadomość o ciąży. Marcin Hakiel nie krył swojej radości i dumy, a na jego twarzy malowało się szczęście, co zauważyli wszyscy obecni na imprezie.

Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci. Poprzednie pociechy ma ze związku z Katarzyną Cichopek - para doczekała się syna Adama (ur. 2009 r.) oraz córki Heleny (ur. 2013 r.). Po ich rozwodzie w 2022 roku Hakiel starał się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a relacja z Dominiką okazała się tym, czego potrzebował, by znów poczuć szczęście. W lutym 2024 roku para ogłosiła swoje zaręczyny, a teraz oczekują narodzin swojego pierwszego wspólnego dziecka.

Po jego wygranej w "Mam talent" wybuchła burza. Tak powitali go w szkole

Marcin Hakiel długo szukał szczęścia po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W końcu mu się udało

Nowina o ciąży Dominiki spotkała się z entuzjastycznymi reakcjami fanów Marcina Hakiela, którzy od początku kibicowali jego nowemu związkowi. Nie zabrakło również komentarzy pełnych ciepła i wsparcia, co pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się życie prywatne tancerza.

"Brawo ! Też zasługują na szczęście. Gratulacje!", "Ach jaka duma", "Szybko poszlo! gratki", "No i fajnie gratulacje", "Czyli jednak nie był to prima aprilis" - czytamy we wpisach internautów.

Możemy być pewni, że wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat pierwszego dziecka pary - zakochani od samego początku swojej relacji nie unikali publicznego okazywania uczuć i regularnie chwalili się swoją wspólną codziennością. W jednym z wywiadów Dominika przyznała, że marzyła o dziecku i z pewnością cieszy się, że to marzenie wkrótce się spełni.

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie ojcem. Poprzednie dzieci urodziła mu Katarzyna Cichopek

Nadchodzące narodziny trzeciego dziecka Marcina Hakiela oznaczać będą niewątpliwie nowy etap w jego życiu. Tancerz będzie musiał na nowo odnaleźć się w roli ojca małego szkraba, co z pewnością będzie stanowić nie lada wyzwanie. Gwiazdor przyznaje, że jest gotowy na ojcostwo i z niecierpliwością czeka na moment, kiedy po raz kolejny stanie się tatą.

Nie wiadomo niestety, jak na sensacyjne wieści z życia byłego partnera zareagowała Katarzyna Cichopek. Pozostaje mieć nadzieję, że trzyma kciuki za jego szczęście, a Adam i Helena odnajdą się w roli starszego rodzeństwa.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. Wojciech Olkusnik/East News
Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. Wojciech Olkusnik/East News