Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edzia o przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską. Rozwiała wszelkie wątpliwości
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 23.05.2024 13:25

Edzia o przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską. Rozwiała wszelkie wątpliwości

Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara
Fot. KAPIF, instagram.com/edzia_official_

Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej znów mówi o jej działaniach. Tym razem Edzia skomentowała powrót celebrytki do Polski. Wszystkie informacje na temat ich obecnej relacji wyszły na jaw. 

Przyjaźń Edzi z Dagmarą Kaźmierską

Edyta Nowak-Nawara to była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, która dała się poznać szerszej publiczności w trakcie emisji programu “Królowe Życia”. Ich relacja była chętnie śledzona przez telewidzów, a kobieta szybko stała się jedną z ulubienic obserwatorów hitu TTV.

Po latach ich relacja uległa jednak zmianie. Obecnie kobiety się nie przyjaźnią, a do rozpadu ich znajomości doszło po wypadku samochodowym Kaźmierskiej. To właśnie wtedy Edzia nie zainteresowała się stanem zdrowia królowej życia, co wywołało punkt zapalny i finalnie doprowadziło do zmiany poziomu ich znajomości. 

Krzysztof Rutkowski wprost o Dagmarze Kaźmierskiej. "Byliśmy w tej agencji"

Burza wokół Dagmary Kaźmierskiej

Była przyjaciółka powróciła jednak do mediów i chętnie wypowiada się na temat życia celebrytki. Szczególnie aktywna stała się po wybuchu afery, której antybohaterką stała Kaźmierska. Przypomnijmy, że portal Goniec.pl dotarł do informacji dotyczących mrocznej przeszłości byłej królowej życia. Od tamtego momentu stacje TVN jak i Polsat podjęły decyzję o usunięciu wszystkich programów z jej udziałem ze swoich platform.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska na komunii. 10 słowami skomentowała aferę wokół siebie

Cały kryzys wizerunkowy Kaźmierska postanowiła przeczekać za granicą podczas wakacji w Egipcie. W tym czasie zniknęła także całkowicie z mediów. Ostatnio jedna powróciła i postanowiła się podzielić relacją z rodzinnej uroczystości. Teraz jej powrót do kraju skomentować postanowiła Edyta Nowak-Nawara.

Edyta Nowak-Nawara o byłej królowej życia

O zdanie w temacie byłej królowej życia Edzie zapytać postanowił Plotek. Kobieta jednak nie chciała zdradzić, co było dokładną przyczyną zakończenia ich znajomości, ani komentować obecnych działań celebrytki:

Dzień dobry. Proszę się mnie nie pytać o jakąś Dagmarę. Nie interesuje mnie ten ktoś - skomentowała była przyjaciółka Kaźmierskiej.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska straciła fortunę. Ma plan, jak wszystko naprawić

Portal jednak postanowił drążyć. Zwrócił uwagę na wieloletnią przyjaźń między kobietami oraz ich wspólny występ w hicie TTV. Nowak-Nawara postanowiła odpowiedzieć na to krótko:

Co w telewizji, to nie w życiu - zakończyła.

Źródło: Świat Gwiazd, Plotek