Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Rozstania nigdy nie są łatwe". Radosław Majdan opublikował rozczulający wpis
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.05.2024 16:52

"Rozstania nigdy nie są łatwe". Radosław Majdan opublikował rozczulający wpis

Radosław Majdan
fot. KAPIF

Radosław Majdan jest aktywny w sieci, a znaczną część materiałów zamieszczanych przez niego dotyczą relacji rodzinnych. Piłkarz tym razem opublikował rozczulający wpis, w którym mówi o rozstaniu z synem. Internauci są poruszeni.

Radosław Majdan spełnia się w roli ojca

Radosław Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek-Majdan w 2013 roku, a trzy lata później para wzięła ślub. Internauci szybko dostrzegli, że razem tworzą zgrany duet, a bramkarz z oddaniem zajmuje się synami celebrytki z pierwszego małżeństwa. 4 lata temu na świecie powitali wspólnego syna, któremu dali na imię Henryk. Chłopiec szybko podbił serce sportowca, który nie ukrywa, że ojcostwo jest dla niego niezwykle ważne.

Żeby mi zaufali, żeby mnie zaakceptowali, bo wiedziałem, że to jest najważniejsze dla Małgosi. Kiedy spotykasz się z kobietą, którą kochasz, to naturalnie zaczynasz kochać jej dzieci - mówił Radosław Majdan w rozmowie z “Vivą”.

Radosław Majdan w sieci chętnie relacjonuje, jak spędza czas z chłopcami, nie szczędząc im przy tym rodzicielskiej miłości. Tym razem ponownie rozczulił internautów wpisem, który znalazł się na Instagramie.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Julii Wieniawie. "Hipokrytka"

Radosław Majdan zamieścił w sieci rozczulający post

Radosław Majdan systematycznie zamieszcza na Instagramie materiały, podczas których relacjonuje swoją codzienność, pokazuje niesamowite wyprawy oraz przygody, które przeżywa wspólnie z najbliższymi. Tym razem udostępnił fotografie, na których pozuje wraz z małym Heniem. Nie zabrakło na nich uroczych uścisków Opatrzył je krótkim, lecz poruszającym podpisem.

Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy gdy wychodzisz na godzinę na trening- napisał Radosław Majdan.

ZOBACZ TAKŻE: Awantura po finale "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci grzmią: “ustawka”

Internauci poruszeni wpisem Radosława Majdana

Okazuje się, że wpis, który zamieścił Radosław Majdan, chwycił za serca internautów. Byli oni zachwyceni relacją, jaka łączy go z synem, oraz miłością, którą darzy chłopca. Nie szczędzili bramkarzowi miłych słów, zachwalając jego podejście do ojcostwa.

Widać jak bardzo kocha pan synów. Jesteście super rodzinką. Słodziak z Henia

Panie Radosławie, piękna relacja ojciec i syn

Pięknie się patrzy na relacje Pana i syna. Też tak mam z rozstaniem z dziećmi

Piękne to - możemy przeczytać.