Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Siostra Martyniuka zdradziła rodzinny sekret. Kim jest Wioletta?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 20.02.2024 20:24

Siostra Martyniuka zdradziła rodzinny sekret. Kim jest Wioletta?

Zenek Martyniuk
fot.KAPIF

Zenek Martyniuk to gwiazda, której nazwisko zna każdy Polak. To piosenkarz disco polo, który zyskał sympatię fanów już od pierwszych lat tworzenia muzyki. Od zawsze jest o nim bardzo głośno, co wiemy natomiast na temat jego rodziny i życia prywatnego? Gwiazdor nie chętnie opowiada o swoich bliskich, a szczególnie unika tematu swojej siostry i mamy. Wyszła na jaw prawda odnośnie rodziny Martyniuka.

Młodość Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk to gwiazdor, który od małego miał kontakt z muzyką ze względu na swoją rodzinę. Jego babcia i matka śpiewały, a wujkowie grali w zespołach na różnych zabawach wiejskich. Swoją karierę rozpoczął w dzieciństwie, kiedy występował na uroczystościach i imprezach szkolnych. Co ciekawe, wygrywał nawet konkursy piosenek w innych językach.

Podczas występu na jednym weselu został wypatrzony przez Zenobiusza Gula, który zaproponował mu występy w zespole “Akord”. Tak jego kariera muzyczna zaczęła się rozwijać. Wkrótce założył swój zespół “Akcent” wraz z Mariuszem Anikiejem. Martyniuk dużą popularność zdobył dzięki piosence “Przez twe oczy zielone”, do której teledysk został drugim klipem polskim, który przekroczył 100 milionów wyświetleń.

Awantura na pogrzebie Kotulanki. Wawrzecki nieźle oberwał

Życie prywatne Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk to wielka gwiazda i król disco polo, który od lat jest związany z jedną kobietą. Swoją miłość poznał w 1987 roku, a dwa lata później wziął z nią ślub. Od tamtego momentu para jest ze sobą bardzo szczęśliwa i to właśnie jej zadedykował “Sonet dla miłości”, który jest uwielbiany przez jego fanów. Martyniuk doczekał się nawet syna Daniela i wnuczki Laury.

Mimo dużej popularności celebryta mało mówi o swojej prywatności i trzyma ją daleko od mediów. Wiadomo jednak, że wraz z żoną prowadzi luksusowe życie w swoim apartamencie. Problem tylko sprawia czasem syn Daniel, który prowadzi dość impulsywne życie i często doprowadza do awantur.

fot.KAPIF; Zenek Martyniuk od lat z tą samą kobietą 

Co wiadomo o siostrze i mamie Zenka Martyniuka?

Zenek Martyniuk szczególnie unika tematu swojej matki i siostry. Jak się okazuje, Teresa Martyniuk żyje bardzo skromnie w przeciwieństwie do swojego syna. Mimo tego kobieta jest szczęśliwa i radzi sobie całkiem dobrze. Niedawno siostra gwiazdora, Wioletta, wyznała coś, o czym większość z fanów nie wiedziała. 

Okazuje się, że rodzina Martyniuka żyje z daleka od mediów i nie chce pokazywać się publicznie, by zachować swoją prywatność. Mimo podeszłego wieku matki piosenkarza kobieta dalej fizycznie pracuje i jest aktywna zawodowo.

To nawet już nie chodzi o pieniądze, ale o to, by mama miała zajęcie - przyznała siostra gwiazdora w rozmowie z “Gazetą Współczesną”

Okazało się również, że starsza kobieta w 2020 roku przeszła zawał, dlatego teraz obecność swojej córki jest bardzo ważna i nieunikniona.

fot.KAPIF; Zenek Martyniuk nie chętnie wypowiada się na temat rodziny