Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zenek Martyniuk wróci do TVP? "Król disco polo" postawił sprawę jasno
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 19:40

Zenek Martyniuk wróci do TVP? "Król disco polo" postawił sprawę jasno

Zenek Martyniuk
Fot. KAPIF

Zenek Martyniuk wróci do TVP? Król disco polo był jedną z ulubionych gwiazd Telewizji Polskiej za czasów Jacka Kurskiego. Wszystko uległo jednak zmianie, ale ostatnie słowa artysty wskazują, że zespół Akcent nie pogrzebał jeszcze nadziei na występy przed telewidzami. Zenon Martyniuk podkreślił jednak, że “na razie nic nie wiadomo”.

Zenek Martyniuk wróci do TVP? Padły wymowne słowa

TVP powróci do ery Zenka Martyniuka? Wokalista zespołu Akcent przestał pojawiać się na imprezach Telewizji Polskiej w roli głównej gwiazdy po tym, jak z fotela prezesa zniknął Jacek Kurski. Mateusz Matyszkowicz nie podzielał entuzjazmu dotyczącego poziomu rozrywki oferowanego przez artystę.

Kolejna rewolucja w TVP ponownie nie okazała się łaskawa dla Zenka Martyniuka. Ojciec Daniela Martyniuka utożsamiany jest z erą, gdy Telewizja Polska stała się tubą polityczną. Najnowszy wywiad wokalisty zespołu Akcent wskazuje jednak, że nadzieja na powrót na ekrany widzów TVP jest wciąż żywa.

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Zenek Martyniuk czeka na ruch TVP

Szykuje się wielki powrót Zenka Martyniuka do TVP? Na ten moment nic nie wskazuje, by w harmonogramie imprez przygotowywanym przez Telewizję Polską znalazło się miejsce na występ króla disco polo. Niemniej nic nie zostało jeszcze przekreślone.

ZOBACZ: Edzia z "Królowych życia" jest od dawna zakochana. Niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż

Nie wiem, czy ta nowa ekipa, która teraz zarządza telewizją zaproponuje, ale pewnie, jeżeli ktoś jest dobry, to zaproszą, żeby wystąpił. Jak nie ja, to ktoś inny z branży muzycznej - wyjaśnił Zenek Martyniuk w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Król disco polo nie narzeka na brak pracy

Zenek Martyniuk jest chętny i otwarty na powrót do współpracy z TVP. Co więcej, zespół Akcent nie wyklucza, że przebój “Przez twe oczy zielone” ponownie wybrzmi podczas Sylwestra w Zakopanem. Niemniej z racji braku inicjatywy ze strony TVP, Zenon Martyniuk skupia się na karierze poza telewizją. W wywiadzie jasno wyjaśnił, że nie narzeka na dziury w grafiku.

ZOBACZ: Roksana Węgiel zabrała głos ws. domniemanego ślubu. Znaczące słowa gwiazdy

Gramy swoje rzeczy, koncertujemy na terenie całej Polski od Sopotu po Gorzów Wielkopolski, Jasło i Białystok. I zagraniczne koncerty - w Chicago, w Nowym Jorku i New Jersey, więc dużo tego się dzieje. Jeżeli ktoś się zwróci z TVP z prośbą zagrania na imprezie sylwestrowej, to bardzo chętnie - dodał Zenek Martyniuk.

Źródło: jastrząb post