Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edzia z "Królowych życia" jest od dawna zakochana. Niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 16:57

Edzia z "Królowych życia" jest od dawna zakochana. Niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż

Edzia z "Królowych życia"
Fot. TVN, player.pl, "Królowe życia"

Edzia z “Królowych Życia” jest szczęśliwą mężatką. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda ukochany byłej przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda TTV raz na jakiś czas dzieli się zdjęciami, gdzie ujawnia urywki ze wspólnego życia z Adamem Nawarą.

Edzia z "królowych życia" nadal cieszy się popularnością

Edyta Nowak-Nawara znana jest szerszej publiczności jako Edzia z “Królowych życia”. Hitowy program TTV został już zakończony, ale kariery nowych celebrytów trwają w najlepsze. Jedną z takich osób jest była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, która obecnie walczy o Kryształową Kulę w “Tańcu z gwiazdami”.

Edzia z “Królowych życia” pojawia się w telewizji. Niedawno można było podziwiać jej zmagania w innym programie TTV. Celebrytka zgodziła się bowiem na udział w teleturnieju “99 gra o wszystko”. Mimo ogromnej liczby fanów na Instagramie (obserwuje ją aż 183 tysiące osób), niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż.

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Niewiele osób wie, jak wygląda mąż Edzi z "Królowych życia"

Edzia z “Królowych życia” w 2019 r. ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej wzięła wówczas ślub z Adamem Nawarą. Ceremonia była wyjątkowa, gdyż sakramentalne “tak” wypowiedziane zostało w malowniczej Wenecji we Włoszech.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. komentarza Edzi. “Ja się bardzo zasmuciłam”

Dzięki aktywności gwiazdy “Królowych życia” w sieci dowiedzieć możemy się, że uczucie między nią, a jej mężem nie wygasło. Co jakiś czas pojawiają się wspólne zdjęcia. Edzia z “Królowych życia” chwali się nie tylko luksusowymi kadrami ze specjalnych sesji zdjęciowych.

Edzia z "Królowych życia" chętnie dzieli się zdjęciami z mężem

Na profilu Edzi nie brakuje romantycznych zdjęć z mężem. Jedno z nich pojawiło się w Walentynki. Z kolei na jesień 2021 r. była przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej pochwaliła się fotografią z windy, gdzie ubrana w galową, czerwoną suknię, trzyma bukiet kwiatów. Całości kadru dopełnia obecność męża.

ZOBACZ: TVP szykuje nowy serial historyczny. Zastąpi “Koronę królów”

Niemniej fani Edzi z “Królowych życia” nie mogą narzekać na brak bardziej prywatnych urywków z życia celebrytki. Na jednej z fotografii gwiazda TTV pokazała wspólną przejażdżkę rowerową z mężem. Autentyczność jest jedną z cech najbardziej cenionych przez fanów uczestniczki telewizyjnego show.

Źródło: eska.pl, goniec