Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias zabrał głos po ujawnieniu wyników sekcji Gabriela
Maja Szewczak
Maja Szewczak 30.03.2024 07:10

Rafał Grabias zabrał głos po ujawnieniu wyników sekcji Gabriela

Rafał Grabias
fot. KAPIF

Rafał Grabias stał się popularny wraz ze swoim ówczesnym partnerem Gabrielem Sewerynem dzięki “Królowych życia”. Niestety para z czasem się rozstała, a jakiś czas potem media poinformowały o nagłej śmierci Seweryna. Niedawno ujawniono wyniki sekcji zgonu. Głos zabrał były ukochany gwiazdora.  

Smierć Gabriela Seweryna

W 2020 roku media obiegła informacja na temat nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Gwiazdor odszedł w szpitalu w Głogowie w wieku 56 lat. Kilka godzin przed swoją śmiercią mężczyzna nagrał transmisję na żywo, na której powiedział o swoim bólu w klatce piersiowej oraz niezadowoleniu z usług opieki zdrowotnej. Celebrytka trafił ostatecznie do szpitala, gdzie podano mu leki. Nagle jednak doszło do zatrzymania krążenia w związku z czym zmarł po około trzech godzinach. 

Odejście Seweryna zszokowało całą Polskę i jego wszystkich fanów. Nikt nie spodziewał się jego śmierci w takich okolicznościach. Do pewnego momentu przyczyny zgonu nie były znane, teraz jednak wszystko ujawniono. 

fot. KAPIF; Gabriel Seweryn
Śledczy dotarli do nowych wieści. Tak umierał Gabriel Seweryn

Wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna

Sprawą śmierci Gabriela Seweryna zajmuje się obecnie Prokuratura Okręgowa w Legnicy. W ostatnim czasie ujawniono znaczącą informację w tej kwestii. Wyniki badań sekcji wykazały, że przyczyną śmierci gwiazdora była niewydolność krążenia spowodowana “tamponadą serca”. Okazuje się również, że we krwi mężczyzny wykryto niedozwolone substancje.

Jednocześnie z wyników badań toksykologicznych wynika, że w próbce krwi pobranej ze zwłok Gabriela Seweryna wykazano obecność m.in. metamfetaminy (…) Nikomu dotąd nie przedstawiono żadnego zarzutu. W dalszym ciągu prowadzone są liczne czynności procesowe - przekazała prokuratura w rozmowie z “ShowNews”.

fot. KAPIF; Gabriel Seweryn

Rafał Grabias zarał głos

Rafał Grabias w związku z ujawnieniem wyników sekcji Gabriela Seweryna postanowił zabrać głos w sprawie. Na swoim Instagramie już wcześniej wstawiał posty i zdjęcia, wyrażające jego ból i tęsknotę. Mimo że rozstali się trzy lata wcześniej przed śmiercią gwiazdora Grabias nie ukrywał swojej rozpaczy. Nic dziwnego, jako para spędzili ze sobą aż 18 lat. 

Ciężko pogodzić się ze śmiercią osób, które pozostawiły po sobie tyle pięknych wspomnień - napisał na swoim Instagramie Rafał. 

Jak widać, mężczyzna nie może pogodzić się ze śmiercią celebryty i nadal ma go w swojej pamięci. 

fot. KAPIF; Rafał Grabias