Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna? Teraz wszystko jasne
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.02.2024 17:17

Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna? Teraz wszystko jasne

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
KAPiF

Gabriel Seweryn nie żyje - znany kuśnierz odszedł pod koniec listopada 2023 roku. Dał się poznać widzom dzięki udziałowi w “Królowych życia”, gdzie partnerował mu Rafał Grabias - jego ówczesny wieloletni partner. Choć mężczyźni rozstali się już jakiś czas temu, w sercu Rafała ewidentnie cały czas jest miejsce na dawnego ukochanego. Ostatnio zamieścił w sieci odważny post mówiący o miłości do “kolorowego ptaka z Głogowa”.

Gabriel Seweryn nie żyje

28 listopada 2023 roku w mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca śmierci Gabriela Seweryna. Znany kuśnierz zmarł w głogowskim szpitalu, mając 56 lat. Jak przekazała rzeczniczka Głogowskiego Szpitala, Eva Todorov, w rozmowie z glogow.naszemiasto.pl, po podaniu lekarstw oraz płynów, stan “Versace z Głogowa” miał ulec znacznej poprawie, jednak doszło niespodziewanie u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Podjęto niemal natychmiast reanimację, ta jednak nie przyniosła oczekiwanego skutku.

Na kilka godzin przed śmiercią projektant prowadził w sieci transmisję na żywo, podczas której mówił internautom, jak bardzo źle się czuje - wyjawił, że doskwierają mu duszności, a także ból w klatce piersiowej. Następnie żalił się na ratowników medycznych, którzy mieli pojawić się na miejscu, jednak rzekomo nie chcieli przewieźć go do szpitala, gdzie musiał ostatecznie udać się taksówką.

Nowe infromacje ws. śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura o wynikach badań toksykologicznych i zarzutach

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias przez wiele lat byli parą

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias tworzyli przez wiele lat ciekawy duet. Mężczyźni swoją codziennością dzielili się z widzami, którzy ich wzloty i upadki mieli okazję oglądać dzięki “Królowym życia”, w których obydwaj uczestniczyli. Szybko zdobyli sympatię oglądających, przyciągali ich nie tylko przed telewizory, ale także na konta na Instagramie, które prężnie rozwijali. 

Choć fani zażarcie kibicowali im, ostatecznie para rozstała się - Gabriel Seweryn życie zaczął układać sobie u boku Kamila, zaś Rafał Grabias postanowił skupić się na sobie. Dlaczego mężczyźni znani z telewizji postanowili zakończyć tę relację?

Chodziło o to, że bardzo dużo spędzaliśmy razem czasu. Jakby Rafał miał inne zajęcie, spotykalibyśmy się w domu po iluś godzinach, a to i w domu, i w nocy, i w dzień, i w pracy, i na wyjazdach, zawsze wszędzie wszystko razem. Przychodzimy z problemem z pracy do domu, z problemem z domu do pracy - mówił Gabriel Seweryn podczas trwania jednego z odcinków “Królowych życia”.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
fot. KAPIF;Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna?

Rafał Grabias nadal kocha Gabriela Seweryna?

Rafał Grabias nawet nie próbował ukryć, że śmierć byłego partnera wyraźnie go poruszyła. Pożegnał go nie tylko za pośrednictwem social mediów, ale również w trakcie ceremonii pogrzebowej. Choć uczestniczył w niej, nie chciał oglądać ciała swojego ukochanego w trumnie, chcąc pamiętać go takim, jakim był wcześniej, o czym wspomniał w rozmowie ze “Światem Gwiazd”.

Pożegnam Gabriela na części oficjalnej. Mam wiele pięknych wspólnych wspomnień. Nie chcę go pamiętać jako człowieka z trumny - wyjaśnił uczestnik “Królowych życia”.

Rafał Grabias zdecydował się na zamieszczenie w sieci po raz kolejny wspominek związanych z Gabrielem Sewerynem. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie słowa, jakimi opisał ich wspólną fotografię. Mówiły one o miłości, która nie kończy się w tym samym czasie, gdy partnerzy decydują się na rozstanie. Czy to oznacza, że nadal darzy uczuciem nieżyjącego już byłego partnera?

Miłość nie zawsze kończy się tam, gdzie kończy się związek - napisał mężczyzna.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
fot. KAPIF;Rafał Grabias nadal kochał Gabriela Seweryna?