Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zenek Martyniuk zabrał głos ws. wesela syna. Wyjawił, jakie ma relacje z synową
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.04.2024 10:42

Zenek Martyniuk zabrał głos ws. wesela syna. Wyjawił, jakie ma relacje z synową

Zenon, Daniel, Faustyna Martyniukowie
fot. KAPIF/Instagram @faustynaaj

Daniel i Faustyna Martyniukowie w październiku wzięli ślub, a do uroczystości doszło na Bali. Zakochani swoje uczucie postanowili celebrować pośród najbliższych, dlatego też zorganizowali huczne wesele. Zenek Martyniuk postanowił podzielić się szczegółami związanymi z rodzinną imprezą. Zdradził także, jakie ma stosunki z synową.

Daniel Martyniuk ożenił się

Pierwsze małżeństwo Daniela Martyniuka, które zawarł z Ewelina, należy już do przeszłości. Mężczyzna obecnie znajduje się w nowym związku małżeńskim, a do ceremonii zaślubin miało dojść podczas wyjazdu na Bali. Wówczas nowożeńcy zamieścili w sieci kilka szczęśliwych kadrów. Faustyna Martyniuk w rozmowie z Plejadą zdradziła, że obędzie się wesele, podczas którego wraz z bliskimi im osobami będą celebrować łączące ich uczucie.

Wesele w Polsce zostało zaplanowane w moich rodzinnych stronach, Sierpcu. Nie wyobrażamy sobie, aby nie podzielić się szczęściem z rodziną i bliskimi - wyjaśniła ukochana Daniela Martyniuka.

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Atrakcje na weselu Daniela i Faustyny Martyniuków

Jak informował ShowNews, wesele Daniela i Faustyny Martyniuków odbyło się 31 marca, w Niedzielę Wielkanocną. Informator portalu zdradził, że wraz z nowożeńcami, bawiło się blisko 200 osób. A jak przebiegała impreza? Okazało się, że zakochani postanowili zadbać o szczegóły, by ten dzień stał się dla wszystkich niezapomniany. Miały tam być stoły uginające się od apetycznych potraw, świece dymne, stół słodki z fontanną czekolady czy fotobudka - a to tylko część atrakcji.

To było bardzo bogate wesele. Para młoda zaprosiła około 200 gości do lokalu Kama Kowalski, który jest świetnie przygotowany na tego typu imprezy - sala prezentowała się znakomicie. Nie wszyscy wrócili do domu po zabawie - prawie połowa nocowała w hotelu, który znajduje się przy sali. Młodzi nie szczędzili na dodatkach - był słodki stół z fontanną czekolady, a także stół wiejski z zimnymi przekąskami. Poza tym goście mogli skorzystać z drink baru, a także zrobić sobie zdjęcia w fotobudce. Faustyna i Daniel zadbali także o najmłodszych, których zabawiał animator - przekazał portal.

Nie zabrakło oczywiście występu na żywo - Zenon Martyniuk stanął na scenie i dając mały koncert, wykonał kilka znanych utworów. Publika bawiła się świetnie, a w sieci pojawiły się nagrania z tego wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska na dywaniku produkcji "Tańca z Gwiazdami". Poszło o Conana

Zenon Martyniuk wspomina wesele syna

A jak wesele swojego syna wspomina Zenon Martyniuk? Okazuje się, że impreza bardzo mu się podobała, jednak nie był zbyt wylewny i nie zdradził szczegółów dotyczących jej przebiegu.

Fajnie. Tak jak na weselu. Na weselu musi być wesoło - powiedział “król disco polo” w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednocześnie potwierdził, że do zaślubin Daniela i Faustyny doszło podczas pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych, twierdząc, że zakochani są ze sobą bardzo długo, dlatego też “ten związek trzeba było zwieńczyć ślubem. A jakie prezenty otrzymała para młoda?

Prezentów było sporo i od rodziców też dużo. Prezenty były różne. I takie, które powodują emocje, i takie też do domu, jakaś drobnostka - wyjaśnił Zenon Martyniuk.

Podczas tej rozmowy “król disco polo” wyjawił także, jakie ma stosunki ze swoją synową. Zdradził, że bardzo dobrze się z nią dogaduje i liczy, że nowożeńcy będą razem szczęśliwi.

Ona jest bardzo fajną dziewczyną, znamy się już dosyć długo. Oni są bardzo zakochani w sobie, także trzeba to było zwieńczyć ślubem i niech będą po prostu szczęśliwi każdego dnia - powiedział.