Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Bardowska nagle zniknęła. Właśnie przekazała niepokojące informacje
Irmina Jach
Irmina Jach 09.04.2024 19:38

Anna Bardowska nagle zniknęła. Właśnie przekazała niepokojące informacje

Anna Bardowska Grzegorz Bardowski
Instagram @ania.bardowska

Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" aktywnie prowadzi konto na Instagramie, dzieląc się z obserwatorami kadrami z życia prywatnego. Ostatnio pozostawała nieaktywna przez dłuższy czas, co zaniepokoiło fanów. Co działo się z bohaterką show TVP? Właśnie opublikowała kilka niepokojących zdań.

Anna Bardowska zdobyła popularność dzięki show "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska, dzięki programowi "Rolnik szuka żony", zdobyła ogromną popularność. Wielu widzów od początku emisji kibicowało jej w walce o serce Grzegorza Bardowskiego. Dziś para jest już po ślubie i wychowuje wspólnie dwójkę dzieci, a uczestniczka show TVP niedawno relacjonowała na Instagramie budowę ich wspólnego domu.

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Anna Bardowska zniknęła z social mediów

Anna Bardowska prowadzi bardzo popularne konto na Instagramie. Obserwuje ją ponad 315 tys. internautów. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" przyzwyczaiła fanów do regularnych publikacji. Nic dziwnego, że tygodniowe milczenie wzbudziło ich niepokój.

"Czemu Pani tak długo nie ma?", "Coś pusto bez Was na Instagramie", "Dlaczego nie ma Ani?" - piszą pod ostatnim wpisem uczestniczki "Rolnik szuka żony".

ZOBACZ TAKŻE: Wielka niespodzianka w finale "Tańca z gwiazdami". Tylu par nie było jeszcze nigdy

Anna Bardowska zwróciła się do fanów

Od czasu opublikowania ostatniego wideo, Anna Bardowska pozostawała nieaktywna w mediach społecznościowych. We wtorek postanowiła przerwać milczenie, publikując kilka relacji na Instagramie.

Mam nadzieję, że powoli tutaj do was wrócę. Na szczęście jest już lepiej. Dzisiaj jeszcze dajemy sobie dzień na odpoczynek. Dziękuję za wszystkie wiadomości prywatne, za to, że martwicie się, czekacie — obiecała uczestniczka "Rolnik szuka żony".

Anna Bardowska nie sprecyzowała, co działo się u niej w ostatnim czasie i co kryje się pod stwierdzeniem: "na szczęście jest już lepiej". Dzięki relacjom Grzegorza Bardowskiego wiemy jednak, że jego żona przebywa w domu, u boku najbliższych. Na opublikowanej przez niego relacji widać, jak Anna Bardowska jedzie gdzieś samochodem.