Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielki przełom w życiu Zenka Martyniuka. Fani nie kryją zachwytów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2024 19:40

Wielki przełom w życiu Zenka Martyniuka. Fani nie kryją zachwytów

Zenek Martyniuk
fot. KAPIF

Zenek Martyniuk śmiało wkroczył na polską scenę disco-polo i nieustannie na niej trwa, ciesząc się z sukcesów, które zdobywa i z zainteresowania słuchaczy, z radością słuchających jego twórczości. Wokalista tym razem zaskoczył swoich fanów, decydując się na śmiały krok.

Zenek Martyniuk od lat świętuje triumfy

Zenek Martyniuk swoją artystyczną karierę w 1989 roku i od tamtej pory śmiało kroczy ku muzycznemu szczytowi. Jego twórczość znalazła ogromną ilość odbiorców, którzy z chęcią bawią się przy jego muzyce. Koncertuje, nagrywa nowe hity, bez których wiele osób nie wyobraża sobie imprezy. Nieco innego zdania jest Elżbieta Zapendowska

W ogóle mnie to nie interesuje. Ja tego nie słucham, więc nie mam zdania. Jeżeli się słuchało w życiu Beethovena, Mozarta i orkiestry Zygmunta Kuli czy Adama Sztaby, to się nie słucha Martyniuka po prostu, bo jest nudny. Jest nudny i bez sensu - wyjaśniła Elżbieta Zapendowska.

Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła dramat na planie "Świata według Kiepskich". Fani nie mieli pojęcia

Zenek Martyniuk zdecydował się na odważny krok

Do tej pory fani Zenka Martyniuka mieli okazję zobaczyć go przede wszystkim podczas licznych koncertów, które daje w wielu zakątkach kraju. Teraz muzyk postanowił pójść o krok dalej i wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoim fanom. Zdecydował się na odważny krok i założył konto na Instagramie.

Na tę chwilę jego profil w mediach społecznościowych obserwuje blisko 1500 osób, jednak król disco polo może poszczycić się ogromną rozpoznawalnością, przez co możemy sądzić, że już niebawem to grono ulegnie znacznemu powiększeniu.

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka. Symboliczne miejsce

Co znajdziemy na instagramowym profilu Zenona Martyniuka?

Pierwszy post na koncie Zenona Martyniuka został opublikowany 13 maja i wówczas znalazły się tam informacje dotyczące koncertów zespołu Akcent. Wynika z nich, że przed muzykiem jest pracowity czas, bowiem niemal wszystkie letnie weekendy ma już zaplanowane.

To nie jest jednak koniec instagramowej aktywności Zenona Martyniuka. Wokalista na swoim profilu zamieścił liczne nagrania ze swoich scenicznych występów, opowiada nieco o swoich artystycznych planach, a nawet pokazuje prywatne kadry. Z okazji dnia mamy pochwalił się fotografią ze swoją rodzicielką, zdradził, jak kibicuje drużynie piłkarskiej, a także śpiewa piosenki, przygrywając jednocześnie na gitarze.