Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiadomo, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka. Symboliczne miejsce
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2024 18:05

Wiadomo, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka. Symboliczne miejsce

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. KAPIF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka znana z serialu “Świat według Kiepskich” zmarła w niedzielę 9 czerwca. Informację o jej śmierci przekazała Renata Pałys. Zdradziła również szczegół dotyczący pochówku zmarłej aktorki. Spocznie w szczególnym miejscu.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

W niedzielę 9 czerwca media obiegła smutna informacja o śmierci znakomitej aktorki Marzeny Kipiel-Sztuki. Zdobyła ona ogromną sympatię i rozpoznawalność wśród widzów dzięki serialowi “Świat według Kiepskich”.

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - napisała w social mediach Renata Pałys.

Nie żyje Halinka z "Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka miała zaledwie 58 lat

Renata Pałys zdradziła szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Renata Pałys w rozmowie ze “Światem Gwiazd” zdradziła kilka szczegółów dotyczących pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Wyjaśniła, że aktorka spocznie na cmentarzu w Legnicy. Miasto to ma być bliskie sercu gwiazdy “Świata według Kiepskich”. Na tę chwilę data ceremonii nie jest jednak jeszcze znana.

Marzena będzie pochowana w Legnicy, w swoim rodzinnym mieście, z którym czuła się bardzo związana. We wtorek będzie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb - wyjaśniła Renata Pałys.

ZOBACZ TAKŻE: "To jest jakaś seria". Dawno niewidziany Krzysztof Tyniec odezwał się po śmierci Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka będzie pochowana w szczególnym miejscu

Jak przekazał portal Świat Gwiazd, cytując słowa koleżanki Marzeny Kipiel-Sztuki, podjęto decyzję, że zmarła aktorka spocznie w grobie rodzinnym, w którym przed laty zostali pochowani jej rodzice. Artystka w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że byli jej bardzo bliscy.

Bardzo ich kochała. To dlatego, gdy wyszła za mąż za Konrada Sztukę [reżysera – red.], została przy swoim panieńskim nazwisku Kipiel. Chciała, by nazwisko rodziców przetrwało. Dlatego cieszyła się ze swojej popularności i z tego, że wyrobiła sobie nazwisko. Tylko ze względu na rodziców, bo sama w ogóle nie była próżna. Była zaprzeczeniem gwiazdy. Równa, skromna, zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa. Brak słów, bardzo mi smutno - zdradziła koleżanka Marzeny Kipiel-Sztuki.