Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła piekło. Andrzej Grabowski zrobił dla niej niewiarygodną rzecz
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2024 15:48

Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła piekło. Andrzej Grabowski zrobił dla niej niewiarygodną rzecz

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
fot. KAPIF

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka znana z roli Halinki w “Świecie według Kiepskich”. Jakiś czas temu media informowały, że aktorka zmagała się z problemami finansowymi. W tym trudnym czasie mogła liczyć na pomoc Andrzeja Grabowskiego.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka, która zasłynęła rolą Halinki w “Świecie według Kiepskich” zmarła w niedzielę 9 czerwca w godzinach porannych. Miała 58 lat. Informację o śmierci artystki przekazała jej koleżanka z planu Renata Pałys. Zamieściła w mediach społecznościowych krótki wpis.

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - przekazała.

Nie żyje Halinka z "Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka miała zaledwie 58 lat

Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe oraz zdrowotne

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, z których wynikało, że Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się z licznymi problemami finansowymi oraz zdrowotnymi. Mówiło się wówczas, że aktorka utyskiwała na topniejące w zastraszającym tempie oszczędności. 

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu - mówiła w rozmowie z “Twoim Imperium”.

ZOBACZ TAKŻE: Siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę, padły poruszające słowa. “Nie miałyśmy dobrych relacji”

Andrzej Grabowski wyszedł z pomocą

Marzena Kipiel-Sztuka, choć zmagała się z problemami, mogła liczyć na wsparcie innych osób. Jedną z nich był aktor Andrzej Grabowski, który w serialu “Świat według Kiepskich” wcielał się w rolę jej męża. 

Gdy artysta dowiedział się, że jego koleżanka zmaga się z problemami finansowymi, miał wyciągnąć do niej pomocną dłoń. Nie zdradził jednak, w jaki sposób ją wsparł.

Od czego są przyjaciele? Właśnie od tego, że kiedy masz sytuację kryzysową, oni po prostu są - powiedział w rozmowie z magazynem Andrzej Grabowski.

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. KAPIF