Rozrywka.Goniec.pl > Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka
15.06.2024 17:47 Andrzej Grabowski nie przyszedł na pogrzeb Kipiel-Sztuki. Zaskoczył wyznaniem

Andrzej Grabowski to jeden z aktorów, którzy swoją pozytywną aparycją i wyjątkowym poczuciem humoru zaskarbili sympatię widzów. Ferdek z serialu “Świat według Kiepskich” przechodzi jednak trudny okres. W ostatnim czasie pożegnał kilku kolegów z branży, w tym serialową żonę - Marzenę Kipiel-Sztukę. W jednym z ostatnich wywiadów postanowił szczerze opowiedzieć o swojej przyszłości.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
10.06.2024 13:07 Andrzej Grabowski zdobył się na szczere wyznanie. Tak wyglądała praca z Halinką z "Kiepskich"

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki pojawiła się w mediach w niedzielę 9 czerwca i poruszyła wiele osób związanych z branżą artystyczną. Jej koledzy i koleżanki ubolewają nad odejściem znanej artystki. W poruszających słowach wspomniał ją również Andrzej Grabowski, który przez ponad 20 lat wcielał się w rolę serialowego męża Marzeny Kipiel-Sztuki.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
09.06.2024 15:48 Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła piekło. Andrzej Grabowski zrobił dla niej niewiarygodną rzecz

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka znana z roli Halinki w “Świecie według Kiepskich”. Jakiś czas temu media informowały, że aktorka zmagała się z problemami finansowymi. W tym trudnym czasie mogła liczyć na pomoc Andrzeja Grabowskiego.

"Malanowski i partnerzy"
21.03.2024 20:44 Będzie kontynuacja "Malanowski i partnerzy"! Kto zagra detektywa?

“Malanowski i partnerzy" to polski serial dokumentalny, który pierwszy raz wyemitowany został na Polsacie w 2009 roku. Od początku zebrał sporą rzeszę fanów, jednak z jakiegoś powodu przestał być nagrywany. Okazuje się, że już niedługo powróci na antenę. Nie uwierzycie, kto pojawi się w roli detektywa. To bardzo ceniony aktor. 

Andrzej Grabowski
11.03.2024 13:57 Andrzej Grabowski schudł niemal 40 kg. Konieczne były poważne kroki

Sylwetka Andrzeja Grabowskiego w ciągu ostatnich lat mocno się zmieniła. Aktor z sukcesem zrzucił zbędne kilogramy. Co spowodowało, że podjął decyzję o odchudzaniu i jak udało mu się wytrwać w swoim postanowieniu?

Andrzej Grabowski
19.02.2024 19:42 Nie do wiary, kim jest brat Andrzeja Grabowskiego. Możecie go znać

Okazuje się, że cała rodzina Grabowskich jest bardzo utalentowana artystycznie. Wiemy już, że jako aktorzy pracują jego zięć i córki, a teraz Grabowski opowiedział o relacji z bratem, który również pracuje w branży filmowej. Skąd możemy znać brata serialowego Ferdynanda Kiepskiego? 

Andrzej Grabowski
09.01.2024 13:26 Andrzej Grabowski ofiarą czystek Miszczaka? Pilny komunikat "Tańca z Gwiazdami"

Wygląda na to, że zmiany, jakie zachodzą w “Tańcu z gwiazdami” nie ominą także znanych osobistości, które już od lat nadawały charakter programowi. Tym razem pojawiła się przykra wieść dotycząca Andrzeja Grabowskiego.

KAPiF, Córka Andrzeja Grabowskiego
22.11.2023 19:15 Mało kto wie, kim jest zięć Andrzeja Grabowskiego. Mężczyzna to gwiazda sceny muzycznej

Andrzej Grabowski jest niewątpliwe jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Mężczyzna zasłynął rolą w serialu “Świat według Kiepskich”. Okazuje się, że jego popularność przełożyła się również na córki. Jedna z nich nawet związała się z uwielbianym polskim muzykiem. Nie uwierzycie, kto zasiada obok Grabowskiego przy świątecznym stole.

Andrzej Grabowski
07.11.2023 13:21 Trudno uwierzyć, kim jest pierwsza żona Andrzeja Grabowskiego. Grała w "M jak miłość" i hitach TVN oraz Polsatu

Poznali się jeszcze na studiach, choć nie od razu zapałali do siebie uczuciem. Ostatecznie jednak związali się ze sobą i byli razem przez blisko 25 lat. Żona Andrzeja Grabowskiego przez lata żyła w cieniu swojego znanego męża. Ostatecznie rozstali się, a media rozpisywały się o tym, że rzekomym powodem ich rozwodu miała być zdrada.

Andrzej Grabowski
02.11.2023 16:12 "Nieznośny". Przykre informacje na temat zachowania Andrzeja Grabowskiego na planie "Kiepskich"

Andrzej Grabowski to zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych polskich aktorów. Choć na jego koncie znajduje się ogromna lista znakomitych ról, to jednak widzom przede wszystkim postać Ferdka Kiepskiego utkwiła w pamięci. Teraz artysta zdradził szczegóły z planu. Wyjawił, jakim był współpracownikiem. Z jego ust padły gorzkie słowa.

Andrzej Grabowski
01.10.2023 17:24 Andrzej Grabowski nie przyjmuje komunii. Powód zbulwersuje katolików

Andrzej Grabowski to prawdziwa legenda. Ma za sobą niezliczoną ilość ról i śmiało można powiedzieć, że jest aktorem wszechstronnym. Jednak niewiele brakowało, a nie podziwialibyśmy go na ekranie, ani na deskach teatru. Artysta w młodości chciał zostać księdzem. Wraz z upływem czasu stopniowo oddalił się od Kościoła, a jakiś czas temu wyznał nawet, że nie przyjmuje komunii. Aktor mówi o tym otwarcie, co wywołuje niesmak i oburzenie u znacznej części katolików. 

Andrzej Grabowski
15.09.2023 18:14 Córki Andrzeja Grabowskiego martwią się o niego. Niebywałe, co zrobił aktor

Andrzej Grabowski otwarcie opowiadał o swojej pasji, która jest dla niego niezwykle ważna. To właśnie ona dawała mu poczucie wolności i spełnienia. Już od najmłodszych lat marzył o niej wierząc, że nadejdzie czas, gdy będzie mógł oddać się jej w pełni. Niestety aktualnie to już przeszłość. Aktor zrezygnował ze swojego hobby na prośbę kochających córek, które bały się o zdrowie, jak i życie sławnego ojca. 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
06.09.2023 15:10 Krzysztof Skiba zatańczył pierwszy taniec bez młodej żony. Nagranie jest hitem

Krzysztof Skina i Karolina Kempińska jakiś czas temu wzięli ślub. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć oraz nagrań z tego wspaniałego wydarzenia. Teraz gwiazdor opublikował na Instagramie wideo, które stało się prawdziwym hitem wśród internautów. 

Andrzej Grabowski
14.06.2023 12:31 Andrzej Grabowski straci pracę w Polsacie? Edward Miszczak przekazał informacje

Andrzej Grabowski może spać spokojnie, czy jego dni w Polsacie zostały już policzone? Stacja przekazała najnowsze wieści na temat przyszłości popularnego aktora. Czy Andrzej Grabowski zasili liczne grono gwiazd zwolnionych przez Edwarda Miszczaka i czeka go bezrobocie?

Andrzej Grabowski
31.03.2023 12:56 Andrzej Grabowski chce wesprzeć byłą żonę. Jej ukochany ma poważne problemy zdrowotne

Andrzej Grabowski od lat mieszka w Warszawie, ale wciąż emocjonalnie związany jest z ukochanym Krakowem, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w aktorstwie. W dawnej stolicy mieszka też tam jego pierwsza żona i matka jego córek, która obecnie związana jest z Krzysztofem Piaseckim. Najnowsze wieści z jej domu nie napawają optymizmem.

Andrzej Grabowski
15.03.2023 21:35 Andrzej Grabowski świętował urodziny z wdową po Janie Nowickim. Tak teraz wygląda

Andrzej Grabowski 15 marca obchodzi swoje 71. urodziny, a świętowanie rozpoczął już w poniedziałek 13 marca. Popularny aktor pojawił się w domu wdowy Jana Nowickiego w Krzewencie. Andrzej Grabowski brał udział w specjalnej uroczystości z udziałem rodziny i przyjaciół zmarłego w ubiegłym roku aktora, a następnie wraz z przyjacielem świętował swoje urodziny.

Andrzej Grabowski
22.02.2023 14:08 Andrzej Grabowski powiedział to księdzu prosto w oczy. "Kogo będę oszukiwał"

Andrzej Grabowski należy do osób wierzących, jednak przynależność do Kościoła Katolickiego nie stanowi dla niego przeszkody, by samodzielnie decydować, na jakie dowody wiary się zdobędzie, a od jakich będzie uporczywie stronić. O swojej wizji religijności opowiedział, posiłkując się pewną zabawną anegdotą. 

Andrzej Grabowski nie jest najlepszym ojcem? Jego córka wymieniła długą listę wad aktora
06.02.2023 17:17 Córka Andrzeja Grabowskiego wypunktowała ojca. Była bezlitosna

Andrzej Grabowski ze swoją pierwszą żoną Anną doczekał się dwóch córek, które obecnie są już dorosłe i pozakładały własne rodziny. Okazuje się, że aktora trudno zaliczyć do ojców idealnych. Zdradziła to jego 32-letnia córka Katarzyna, która wymieniła sporo przykrych cech aktora.

Andrzej Grabowski
10.01.2023 13:29 Andrzej Grabowski odkurzy ci mieszkanie. Aukcja WOŚP aktora stała się hitem sieci

Andrzej Grabowski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktor wystawił na aukcję nietypową usługę, która szybko stała się hitem sieci. Chętnych nie brakuje. Obecnie koszt to przeszło 11 tys. zł.

Andrzej Grabowski
14.10.2022 13:40 Andrzej Grabowski nie ma czasu dla najbliższych. Szczere wyznanie aktora zaskoczyło fanów

Andrzej Grabowski udzielił ostatnio krótkiego wywiadu, w którym zdobył się na szczere wyznanie dotyczące życia rodzinnego. Takich słów z ust aktora z pewnością nie spodziewali się jego fani.

Andrzej Grabowski o Krystynie Feldman
29.08.2022 22:32 Andrzej Grabowski w zaskakujących słowach o Krystynie Feldman. Aktor nie ma miłych wspomnień?

Andrzej Grabowski miał okazję pracować z Krystyną Feldman na planie "Świata według Kiepskich". Swego czasu jeden z dziennikarzy zapytał go o wspomnienia związane z serialową babką Kiepską. Aktor odpowiedział w zaskakujący sposób.

EN 01494062 0111
10.04.2022 12:15 Andrzej Grabowski nie może poradzić sobie z myślami o przemijaniu

Bliscy martwią się o samopoczucie Andrzeja Grabowskiego, który niedawno świętował swoje 70. urodziny. Okazuje się, że aktor źle znosi upływ czasu i nie może się pogodzić ze swoim wiekiem, a nieustanne myśli o starości i przemijaniu źle wpływają na jego kondycję psychiczną.Andrzej Grabowski ma już pokaźny dorobek artystyczny i choć skończył już 70 lat, to wciąż nie narzeka na brak kolejnych ciekawych propozycji zawodowych. Niedawno kinową premierę miał film "Piosenki o miłości", w której aktor zagrał ciekawą rolę.

Andrzej Grabowski
10.03.2022 08:25 Andrzej Grabowski po zwolnieniu z Polsatu zarobił majątek. Znamy konkretne kwoty

Andrzej Grabowski po wielu latach pożegnał się ze "Światem według Kiepskich". Serial niewątpliwie był stałym źródłem dochodu aktora. Niestety, w tym roku stacja Polsat nie zaoferowała mu pracy. Nie oznacza to jednak, że gwiazdor klepie biedę - tylko w ostatnich miesiącach na jego konto miało wpłynąć ponad półtora miliona złotych. Andrzej Grabowski przez dwie dekady był gwiazdą Polsatu. W ubiegłym roku - z powodu słabej oglądalności - wstrzymano produkcję "Świata według Kiepskich". Pod znakiem zapytania stoją również losy kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".