Rozrywka.Goniec.pl > Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka
14.07.2024 12:22 Tak dziś wygląda grób Marzeny Kipiel-Sztuki. Widok chwyta za serce

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła już ponad miesiąc temu, ale pamięć o jej odejściu jest ciągle obecna wśród fanów jej twórczości. Była genialną aktorką i dobrym człowiekiem, tak mówili ci, którzy mieli dane ją poznać. Na pogrzeb przyszły tłumy, a to, co się teraz dzieje na jej grobie, po prostu chwyta za serce.

Marzena Kipiel-Sztuka
02.07.2024 19:57 Wiadomo, kto zajmie się grobem Kipiel-Sztuki. Przyjaciółka zabrała głos

Marzena Kipiel-Sztuka, znana przede wszystkim z roli Halinki Kiepskiej w popularnym sitcomie "Świat według Kiepskich", odeszła 9 czerwca 2023 roku w wieku 58 lat. Jej ciało spoczęło na cmentarzu w rodzinnej Legnicy. Przyjaciółka aktorki, Renata Pałys, zdradziła, kto będzie się nim zajmował.

Marzena Kipiel-Sztuka
02.07.2024 14:14 Dyrektorka hospicjum o ostatnich chwilach Marzeny Kipiel-Sztuki. Jej słowa chwytają za serce

Marzena Kipiel-Sztuka ostatnie tygodnie swojego życia spędziła w hospicjum. Tam udało jej się nawiązać wyjątkową relację z dyrektorką placówki. Teraz Renata Wierzbicka postanowiła opowiedzieć o ostatnich chwilach Halinki z “Kiepskich”. Jej wyznanie może chwytać za serce.

Marzena Kipiel-Sztuka
01.07.2024 12:00 Marzena Kipiel-Sztuka zaplanowała, jak będzie wyglądać w trumnie. Właśnie ujawniono

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halina Kiepska ze "Świat według Kiepskich", zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. Jej śmierć była ogromnym zaskoczeniem dla fanów, ponieważ nigdy nie mówiła publicznie o swojej chorobie. Ostatnie miesiące swojego życia spędziła w hospicjum w Wałbrzychu, gdzie zapewniono jej troskliwą opiekę. Tak szykowała się na najgorsze.

Marzena Kipiel-Sztuka
28.06.2024 18:30 Halinka z "Kiepskich" nie żyje. Takie było jej ostatnie życzenie

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska z serialu "Świat według Kiepskich", zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku zaledwie 58 lat. Aktorka spędziła swoje ostatnie dwa miesiące życia w hospicjum w Wałbrzychu. To właśnie tam zdradziła jednej z pracownic, jakie było jej ostatnie życzenie przed śmiercią.

Marzena Kipiel-Sztuka
28.06.2024 12:09 Marzena Kipiel-Sztuka miała przed śmiercią jedno marzenie. Oto, czego pragnęła

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca, a kilka dni później spoczęła na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy. Aktorka przed śmiercią przebywała w wałbrzyskim hospicjum, gdzie wyznała swoje marzenie. Miała wielkie serce.

Marzena Kipiel-Sztuka
17.06.2024 21:49 Kipiel-Sztuka walczyła ze strasznym nałogiem. Robiła to w całym mieszkaniu

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka zmarła 9 czerwca br., po ciężkiej chorobie. Choć nie podano, z czym dokładnie zmagała się aktorka, wiadomo, że przez lata nałogowo paliła papierosy. Gwiazda “Świata według Kiepskich” szczerze mówiła o swoim nałogu.

Marzena Kipiel-Sztuka pogrzeb
13.06.2024 22:10 Próżno szukać krzyża. Zaskoczenie na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuli obfitował w nietypowe sceny. Żałobnicy na prośbę aktorki zrezygnowali z czarnych strojów. Co więcej, wokół urny z prochami serialowej Halinki Kiepskiej pojawiły się kolorowe balony. Uwagę zwraca również inny szczegół. W kondukcie próżno szukać bowiem krzyża. Taki widok to prawdziwa rzadkość.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 20:01 Marzena Kipiel-Sztuka chciała tego na swoim pogrzebie. Wzruszenie chwyta za gardło

Marzena Kipiel-Sztuka sama zaplanowała niektóre elementy swojego pogrzebu. Aktorka, która stworzyła kultową rolę Halinki ze “Świata według Kiepskich”, nie tylko poprosiła o kolorowe ubrania żałobników. Przed śmiercią wybrała również specjalną piosenkę. Wybrzmiała ona na cmentarzu. Tekst jest symboliczny.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 19:26 Niebywałe słowa na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki. Bliscy sami to ujawnili

Marzena Kipiel-Sztuka, znana przede wszystkim z roli Haliny Kiepskiej w kultowym serialu "Świat według Kiepskich", odeszła 9 czerwca 2024 roku. Pogrzeb aktorki, który odbył się cztery dni później i był okazją do wspomnień i pożegnania niezwykle lubianej i cenionej postaci. Choć wielu nie zdawało sobie sprawy z jej problemów zdrowotnych, po jej śmierci ujawniono, że ostatnie tygodnie życia spędziła w hospicjum. Poznaliśmy przyczynę jej odejścia.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 18:06 Wezwali karetkę na pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Potrzebna była pomoc

Marzena Kipiel-Sztuka, znana i ceniona aktorka, która zdobyła serca Polaków rolą Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich", zmarła 9 czerwca 2024 roku. Informację o jej śmierci jako pierwsza podała jej bliska przyjaciółka i koleżanka z planu, Renata Pałys. Wiadomość ta wstrząsnęła fanami i przyjaciółmi aktorki, którzy w głębokiej żałobie przyjęli smutne wieści. W czwartek 13 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie gwiazdy, ale podczas ceremonii doszło do incydentu, który wymagał interwencji ratowników medycznych.

Renata Pałys na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuka
13.06.2024 17:06 Renacie Pałys drżał głos. Na pogrzebie ujawniła, co działo się w noc przed śmiercią Kipiel-Sztuki

9 czerwca 2024 roku, po długiej walce z chorobą, zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w popularnym serialu "Świat według Kiepskich" miała zaledwie 58 lat. Wiadomość o jej odejściu wstrząsnęła fanami, współpracownikami oraz przyjaciółmi gwiazdy. W trakcie pogrzebu głos zabrała Renata Pałys, która z aktorką była wyjątkowo blisko.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 16:09 Poruszające chwile na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki. Niebywałe, co zrobili żałobnicy

W czwartek 13 czerwca odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku zaledwie 58 lat. Jej odejście pozostawiło ogromną pustkę w sercach wielu fanów oraz kolegów i koleżanek z branży. Podczas pożegnania gwiazdy żałobnicy byli świadkami wyjątkowego i symbolicznego gestu.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 12:39 Rodzina Marzeny Kipiel-Sztuki ma przed pogrzebem jedną prośbę. Ważny apel

Dzisiaj, tj, 13 czerwca odbędzie się pogrzeb zmarłej w minioną niedzielę Marzeny Kipiel-Sztuki. Artystka spocznie w rodzinnym grobowcu znajdującym się na cmentarzu w Legnicy. Jej najbliżsi wysunęli ważną prośbę do żałobników.

Marzena Kipiel-Sztuka
12.06.2024 19:36 To dlatego Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci. Tajemnica wyszła na jaw

Marzena Kipiel-Sztuka była znaną aktorką, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Choć w serialu była matką dwójki dzieci, prywatnie nie doczekała się potomstwa. Dlaczego? Okazuje się, że miała ku temu konkretny powód.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 12:42 Siostra zmarłej Marzeny Kipiel-Sztuki wyjawiła, jak wyglądały jej ostatnie chwile

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki, do której doszło w minioną niedzielę, była ogromnym ciosem dla wielu ludzi. Wśród osób, które ubolewają nad jej przedwczesnym odejściem, jest także siostra aktorki. Kobieta opowiedziała o ostatnich chwilach serialowej Halinki oraz o prośbach dotyczących pogrzebu.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 10:37 Smutne wyznanie siostry Kipiel-Sztuki. "Boję się pogrzebu"

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka odeszła w niedzielę 9 czerwca w wieku 58 lat. Jak zdradziła jej koleżanka z planu, Renata Pałys, gwiazda “Świata według Kiepskich” zmagała się z trudną chorobą. Głos po śmierci artystki zabrała również jej siostra, Dorota Kipiel. Kobiety od dawna nie miały ze sobą kontaktu.

Marzena Kipiel-Sztuka i Joanna Kurowska
11.06.2024 10:18 Joanna Kurowska zabrała głos ws. zmarłej Kipiel-Sztuki. Wyjawiła prawdę o jej życiu

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki była ogromnym zaskoczeniem, zarówno dla jej fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży. Wiele osób ubolewa nad jej odejściem, w tym Joanna Kurowska. Aktorka opowiedziała trochę o życiu serialowej Halinki. Okazuje się, że doskwierała jej samotność.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 08:09 Kipiel-Sztuka podjęła ważną decyzję ws. swojego psa. Renata Pałys ujawniła nowe fakty

W niedzielę 9 czerwca media obiegła smutna informacja dotycząca śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła w wieku 58 lat, po walce z trudną chorobą. Gwiazda “Świata według Kiepskich” była posiadaczką uroczego czworonoga o imieniu Gienek. Jej koleżanka z planu, Renata Pałys, zdradziła, co się stało z psem po śmierci jego właścicielki.

Marzena Kipiel-Sztuka i Dorota Kipiel
10.06.2024 21:51 Siostra Marzeny Kipiel-Sztuki nic już nie ukrywa. Zaskoczyła wyznaniem

W niedzielny poranek, 9 czerwca, media obiegła smutna informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki, znanej i uwielbianej aktorki, która zyskała popularność dzięki roli Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka odeszła w wieku 58 lat po długiej i ciężkiej walce z chorobą. O jej ostatnich chwilach i okolicznościach śmierci opowiedziała jej siostra, Dorota Kipiel.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 19:54 Tak wyglądały ostatnie chwile Marzeny Kipiel-Sztuki. Wielu nie miało pojęcia

Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w kultowym serialu "Świat według Kiepskich", zmarła nagle 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. O jej śmierci poinformowała media Renata Pałys, koleżanka z planu, która wcielała się w postać Heleny Paździoch. Okazuje się, że ostatnie chwile życia gwiazdy były wyjątkowo ciężkie - spędziła je w hospicjum.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 13:35 Zaskakujące doniesienia na temat pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka odeszła w wieku 58 lat. Nie są jeszcze znane szczegóły pogrzebu, ale Renata Pałys zdradziła, że aktorka zostanie pochowana w Legnicy. Zaskakujące, kto zorganizuje pogrzeb.

Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski
10.06.2024 13:07 Andrzej Grabowski zdobył się na szczere wyznanie. Tak wyglądała praca z Halinką z "Kiepskich"

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki pojawiła się w mediach w niedzielę 9 czerwca i poruszyła wiele osób związanych z branżą artystyczną. Jej koledzy i koleżanki ubolewają nad odejściem znanej artystki. W poruszających słowach wspomniał ją również Andrzej Grabowski, który przez ponad 20 lat wcielał się w rolę serialowego męża Marzeny Kipiel-Sztuki.

Marzena Kipiel-Sztuka i Bartosz Żukowski
10.06.2024 09:11 Serialowy Walduś wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę. Zmarła w jego urodziny

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Jej przedwczesna śmierć wywołała ogromne poruszenie wśród osób, z którymi przez ostatnie lata miała okazję pracować. Pośród nich znalazł się Bartosz Żukowski, wcielający się w postać jej serialowego syna. Aktor nie ukrywa swojego smutku, a z jego ust padły poruszające słowa. Aktorka zmarła w jego urodziny.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 08:55 Fani Halinki z "Kiepskich" tego nie wiedzieli. Tak Marzena Kipiel-Sztuka dostała tę rolę

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w wieku 58 lat. Aktorka znana głównie z roli Halinki Kiepskiej w kultowym “Świecie według Kiepskich” początkowo myślała o zupełnie innej ścieżce kariery. Zaskakujące, gdzie chciała grać.

Marzena Kipiel-Sztuka i Krzysztof Ibisz
10.06.2024 08:29 Wzruszające słowa Krzysztofa Ibisza. Wspomniał Marzenę Kipiel-Sztukę

Informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki była ogromnym zaskoczeniem dla fanów aktorki oraz jej kolegów i koleżanek z branży. Krzysztof Ibisz, który miał okazję niejednokrotnie spotkać zawodowo zmarłą artystkę, postanowił zdradzić, jak ją zapamiętał.

Marzena Kipiel-Sztuka i Renata Pałys
10.06.2024 07:45 Renata Pałys ujawniła jak umarła Marzena Kipiel-Sztuka. "To nie była nagła śmierć"

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Informację o śmierci aktorki przekazała Renata Pałys, widzom znana przede wszystkim z roli “Paździochowej”. Zdradziła szczegóły dotyczące stanu zdrowia swojej koleżanki z planu. Okazuje się, że od dłuższego czasu zmagała się ona z poważną chorobą.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 22:20 Marzena Kipiel-Sztuka nie doczekała się dzieci. Miała konkretny powód

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka, choć widzów bawiła niemal do łez, miała za sobą trudną i bolesną przeszłość. Dwukrotnie była mężatką, jednak nie miała dzieci. Dlaczego? Tego nigdy nie ukrywała.

  • 1
  • 2