Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę, padły poruszające słowa. "Nie miałyśmy dobrych relacji"
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 09.06.2024 14:23

Siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę, padły poruszające słowa. "Nie miałyśmy dobrych relacji"

Marzena Kipiel-Sztuka
Fot. KAPIF

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Informacja o śmierci aktorki znanej ze serialu "Świat według Kiepskich wstrząsnęła opinią publiczną. Zewsząd pojawiają się wpisy z kondolencjami oraz wyrazami smutku. Artystkę pożegnać postanowiła również jej siostra. Na jej Facebooku pojawił się poruszający post. 

Marzenia Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w niedzielny poranek 9 czerwca. Informację o jej odejściu opublikowała Reneta Pałys, która przez lata wcielała się w rolę Heleny Paździoch w serialu “Świat według Kiepskich”. W udostępnionym przez nią poście można wyczytać, że aktorka zmarła po ciężkiej chorobie. Artystka miała zaledwie 58 lat.

Nie żyje Halinka z "Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka miała zaledwie 58 lat

Siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę

Po ogłoszeniu śmierci aktorki w mediach społecznościowych szybko zaczęły pojawiać się wpisy od jej fanów, przyjaciół i najbliższych. Wszyscy wyrazili smutek w związku z odejściem artystki i przekazali kondolencje rodzinie. Poruszający post opublikować postanowiła siostra zmarłej - Dorota Małgorzata Kipiel.

Zmarła dziś moja siostra.… Marzena Kipiel Sztuka serialowa Halinka Kiepska. Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra - rozpoczęła.

ZOBACZ: Nie tylko Halinka. Nie żyje już ponad 80 aktorów “Świata według Kiepskich”

Do wpisu dołączona została jedna z fotografii wykonanych podczas rodzinnej uroczystości. Widać na niej tańczące wspólnie siostry. Dorota Kipiel w swoim poście postanowiła także przywołać wspólne dzieciństwo i nawiązać do trudnych relacji z siostrą.

Jak byłam mała zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła że mnie nie nawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra, inteligentna, uparta... Kocham Ciebie Marzis - zakończyła.

Fani żegnają serialową Halinkę Kiepską: "Wszyscy ją bardzo lubiliśmy"

Post szybko odnaleźli fanie serialowej Halinki Kiepskiej. Z tego powodu zaczęły pojawiać się tam kondolencje i wyrazy smutku. Spora część komentarzy nawiązywała do kultowej roli aktorki. Internauci podkreślili, że Kipiel-Sztuka, jak nikt potrafiła rozbawić telewidzów i wpuścić nieco pozytywnej energii do ich codziennego życia.

Dorotka, bardzo mi przykro. To dla nas wszystkich ogromna strata, bo nie znam osoby, która nie uwielbiałaby Marzeny jako serialowej Halinki. Jednak to nieporównywalne do Twojego smutku;

Przytulam z całego serduszka i wspieram z serdecznymi myślami z powodu utraty najbliższej osoby;

Wyrazy współczucia. Tak bardzo mi przykro, szok i niedowierzanie;

Wszyscy ją bardzo lubiliśmy - piszą rozżaleni fani i przyjaciele.

ZOBACZ: Marzena Kipiel-Sztuka pochowała czterech partnerów. “Nie dożyli do pięćdziesiątki”

Mimo pozytywnej aparycji Marzena Kipiel-Sztuka nie miała łatwo. Wcześnie straciła rodziców, a w trakcie swojego krótkiego życia pochowała czterech swoich partnerów. Wszystko to wpłynęło na jej psychikę i późniejszą depresję. Jak sama wspominała, rola w hitowym sitcomie Polsatu pozwalała jej odetchnąć od trudów dnia codziennego.