Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Gąsowski skomentował decyzję Dowbora o odejściu z Polsatu. Dosadne słowa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.06.2024 08:50

Piotr Gąsowski skomentował decyzję Dowbora o odejściu z Polsatu. Dosadne słowa

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski
fot. KAPIF/Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor nieoczekiwanie zamieścił w sieci specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, że po niemal 20 latach żegna się z pracą w Polsacie. Jego wpis wywołał ogromne poruszenie, także wśród znanych osób, Głos zabrał również Piotr Gąsowski, z którym prezenter przez wiele lat współpracował. Nie zabrakło poruszających słów.

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu

Maciej Dowbor przez blisko 20 lat był pracownikiem Polsatu. Przez ten czas prowadził programy rozrywkowe, a także liczne koncerty, a w ostatnim czasie widzowie oglądali go w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie pełnił funkcję prowadzącego. Wielu widzów lubiło jego dowcip i charyzmę, ceniło za profesjonalizm, jednak teraz przyszło im pożegnać się z prezenterem

Syn Katarzyny Dowbor zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym poinformował fanów o swojej decyzji, zaznaczając jednocześnie, że nic złego za nią nie stoi.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój „związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - napisał na Instagramie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali swój pierwszy taniec. Aż mamy ciarki

Piotr Gąsowski żegna Macieja Dowbora, który odchodzi z Polsatu

Post zamieszczony przez Macieja Dowbora wywołał ogromne poruszenie. Wiele znanych osób przyznało, że trzyma za niego kciuki i za ewentualne przyszłe plany, okazując mu jednocześnie wsparcie. Pojawiły się także wspominki, których nazbierało się przez wiele lat. 

Z kim się będę teraz przekomarzał? Kto będzie chciał mnie wygryźć i zastąpić ? (jak zawsze żartujemy). Kto będzie czekał gotowy w bufecie “Tańca z Gwiazdami” w garniturze, gdybym nagle nie dojechał - napisał żartobliwie Krzysztof Ibisz.

W nieco innym stylu wyraził się Piotr Gąsowski. Prezenter pod informacją Macieja Dowbora o jego odejściu z Polsatu zamieścił wzruszający i przepełniony emocjami komentarz. Pochwalił swojego kolegę za jego profesjonalizm, zaznaczając, że wierzy w dalszy jego sukces.

Jesteś świetnym, i wciąż coraz lepszym, prowadzącym! Stałeś się Mistrzem! Odpowiednią laurkę Ci jeszcze wystawię w osobnym wpisie, na razie muszę się upewnić, że to prawda! Jestem przekonany, że Twoje wakacje będą cudowne, a na ich koniec … Będzie spektakularna bomba! Bomba sukcesu! Uwierz mi… Bardzo mało jest takich zawodowców jak T , w dziedzinie, którą od lat uprawiasz - napisał Piotr Gąsowski.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie córeczki i się zaczęło. Fanów zamurowało

Jakie plany na przyszłość ma Maciej Dowbor?

Od pewnego czasu krążyły plotki, które mówiły o tym, że Maciej Dowbor, idąc śladami swojej mamy, Katarzyny Dowbor, dołączy do ekipy TVP. Czy decyzja o odejściu z Polsatu może sugerować, że pogłoski te okażą się prawdą? Prezenter na razie nie odniósł się do tych słów, podkreślając jednocześnie, że póki co, planuje zrobić sobie przerwę od pracy i skupić się na rodzinie.

Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co, chcę celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie - napisał Maciej Dowbor.