Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jarosław Jakimowicz skrytykował Ralpha Kaminskiego. Nie przebierał w słowach
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 31.08.2023 15:29

Jarosław Jakimowicz skrytykował Ralpha Kaminskiego. Nie przebierał w słowach

Jarosław Jakimowicz, Ralph Kaminski
KAPiF

Jarosław Jakimowicz jakiś czas temu stracił posadę w TVP. Ostatnio znowu uderzył w Ralpha Kaminskiego i tym razem również nie przebierał w słowach. Skrytykował jego fanów a także wspomniał o innym znanym wokaliście i porównał go do Kaminskiego.

Jakimowicz o Ralphie Kaminskim

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP w lipcu tego roku. Stacja postanowiła zakończyć z nim współpracę przez napływające skargi od kolegów i koleżanek po fachu. Teraz często zdarza mu się komentować różne sprawy w mediach społecznościowych. Ostatnio obraził Ralpha Kaminskiego i jego fanów. 

- Dla mnie to choroba psychiczna, zaburzenia osobowości. Ktoś zapyta: ktoś go słucha? W produkowaniu odbiorców tego dewianta prym wiedzie #tvn, produkując młodych ludzi pozbawionych mózgu. Mają coś tam w głowie w zamian, galaretę - napisał. Jak się okazuje, na tym się nie skończyło.

W "M jak Miłość" oszukali widzów? Fani nie mają wątpliwości, doszło do podmianki

Jarosław Jakimowicz znowu uderza w Kaminskiego

Teraz Jarosław Jakimowicz postanowił znowu uderzyć w Ralpha i jego fanów. Były pracownik TVP powtórzył swoje poprzednie słowa i ponownie wspomniał o “galarecie”. - Żeby uważać, że to jest dobra muzyka, coś odkrywczego, innego, to trzeba mieć galaretę, a nie mózg. Trzeba nie znać się na muzyce, trzeba nie znać wykonawców lat 70., których oryginalność była prawdziwa. A to są zwykłe popłuczyny. Muzycznie ktoś, kto kiedyś słuchał electro pop, bądź muzyki elektronicznej, to nawet nie będzie chciał tego słuchać jednej minuty. Dźwięki electro pop tidem z Casio też już były tysiąc razy - żalił się.

Jakimowicz obraził fanów Ralpha. Porównał go też do innego artysty

W dalszej części wypowiedzi wspomniał, że fani Ralpha Kaminskiego są “ułomni”. Napisał także o innym znanym polskim piosenkarzu. Porównał Ralpha do Dawida Podsiadło, którego twórczością z kolei się zachwycał.

- W ostatni weekend na stadionie PGE miał koncert Dawid Podsiadło. To nie moja muza, ale chłopaki tak dawali czadu, że w domu słyszałem i przez moment pomyślałem, że warto byłoby to na żywo zobaczyć. Bo to, co robi Podsiadło, to muzyka. Dlatego warto, mimo że słucham czegoś innego - napisał Jakimowicz.