Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Leczenie króla Karola III przynosi efekty? Informator ujawnił szczegóły
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 21:07

Leczenie króla Karola III przynosi efekty? Informator ujawnił szczegóły

król Karol III
Fot. Action Press/Shutterstock

Zdrowie króla Karola III jest tematem rozmów nie tylko Brytyjczyków. Walka z rakiem sprawiła, że syn Elżbiety II częściowo wycofał się z publicznych obowiązków. Informator zdradził, jak czuje się Karol III i jak zareagował na leczenie zaproponowane przez lekarzy. Poddani usłyszeli dobre wieści.

Stan zdrowia króla Karola III się polepsza?

Karol III niedawno ogłosił, że jest chory na raka i poddaje się leczeniu. Był to przełom w brytyjskiej rodzinie królewskiej, która dotychczas unikała poruszania tak osobistych i ważnych tematów. Niemal z dnia na dzień monarcha zniknął z przestrzeni publicznej.

Odsunięcie od obowiązków związanych z publicznymi wystąpieniami zostało zalecone przez lekarzy. Nawet w czasie Wielkanocy król Karol III w trosce o zdrowie nie usiadł w kościele obok swojej rodziny. Zamiast tego władca pojawił się w odseparowanej od innych nawie katedry. Teraz pojawiły się nowe wiadomości na temat stanu zdrowia Karola III.

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Ostatnio poddani widzieli króla Karola III na własne oczy

To właśnie wielkanocna msza sprawiła, że temat zdrowia Karola III ponownie wrócił na pierwsze strony brytyjskich dzienników. Osoby, które miały okazję zobaczyć ojca księcia Williama na własne oczy, zauważyły, że emanował pozytywną energią.

ZOBACZ: Nie tylko choroba księżnej Kate. Rodzina Middletonów ma kłopoty

Miał śliczny uśmiech. Wyglądał dobrze. Myślę, że był szczęśliwy, że wszyscy przyszliśmy - mówiła jedna z uczestniczek mszy w Windsorze w rozmowie z The Mirror.

Leczenie króla Karola III ma przynosić oczekiwane skutki

To jednak nie koniec doniesień na temat tego, jak czuje się Karol III. Król, który publicznie ogłosił wsparcie  Kate Middleton w jej walce z nowotworem, sam podjął się leczenia zaleconego przez specjalistów onkologicznych. The Sun dotarło do informatora znającego szczegóły przebiegu całego procesu. Poinformował on o sukcesie wybranej przez króla terapii.

ZOBACZ: Księżna Kate i książę William nie chcą zasiąść na tronie? “Przerażająca perspektywa”

W ciągu ostatnich tygodni król bardzo zachęcająco zareagował na leczenie, dzięki czemu jego lekarze mogli nieco zmodyfikować swoje wytyczne dotyczące tego, czego Jego Królewska Mość jest obecnie w stanie się podjąć - usłyszeli od informatora dziennikarze.

Źródło: the mirror, the sun, radiozet.pl