Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Golec poleca Polakom "instrukcję modlitwy". Fani są zachwyceni
Monika Majko
Monika Majko 18.12.2022 09:43

Edyta Golec poleca Polakom "instrukcję modlitwy". Fani są zachwyceni

edyta golec lukasz golec
KAPiF

Edyta Golec nie ukrywa swojej wiary i religijności, choć jak niedawno przyznała, ciężko jej znaleźć w ciągu dnia spokojną chwilę na modlitwę. Członkini zespołu Golec uOrkiestra poruszyła ten temat w jednym ze swoich wpisów na Instagramie i poleciła fanom poradnik, który pomaga jej pogłębiać swoją relację z Bogiem. Internauci nie kryli zachwytu jej otwartością.

Edyta Golec poleca fanom "instrukcję modlitwy"

Edyta Golec oraz jej mąż Łukasz są głęboko wierzący i nie ukrywają tego przed fanami. Małżonkowie gościli nawet na audiencji u papieża Jana Pawła II, a niedawno zespół Golec uOrkiestra miał bawet okazję zagrać koncert w Watykanie.

Jakiś czas temu Edyta Golec opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze spotkania z Janem Pawłem II. Niedawno również podzieliła się z fanami refleksją dotyczącą codziennej modlitwy, na którą często brakuje jej czasu.

- W tym moim codziennym "crazy" życiu, brakuje czasem spokoju... ale nie takiego ziemskiego, tylko takiego Bożego. Ale, żeby taki stan ducha uzyskać, powinnam zasiąść w samotności, wyłączyć umysł i oddać się modlitwie, medytacji, kontemplacji - pisała żona jednego z braci Golców.

Edyta Golec znalazła jednak sposób na to, jak poprawić swoją relację z Bogiem. Członkini zespołu Golec uOrkiestra zachęciła fanów do zapoznania się z poradnikiem "Jak się modlić".

- Cały czas uczę się tej trudnej sztuki, a ostatnio pomagam sobie instrukcją obsługi relacji z Bogiem [...] Polecam wszystkim, którzy chcą wzbogacić swoje życie duchowe - zachęcała.

Edyta Golec zachwyciła fanów swoją otwartością w kwestii wiary

Fani i obserwatorzy internetowej aktywności Edyty Golec są zachwyceni jej otwartością w kwestii wiary i religijności. Pod postem o "instrukcji modlitwy" pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Każdy ma swój indywidualny sposób na wyciszenie, modlitwę, kontemplację. Warto jednak poczytać jak mają inni, zanim znajdziemy ten swój unikatowy sposób; - Pięknie, że pokazuje Pani wiarę swoją; - Wspaniale - pisali zachwyceni fani.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: