Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Łukasza Golca zupełnie nie do poznania. Fani przecierają oczy ze zdumienia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.05.2023 16:41

Żona Łukasza Golca zupełnie nie do poznania. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Edyta i Łukasz Golec
KAPiF

Edyta Golec, żona jednego z braci Golec – Łukasza, zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych. Kobieta w odmienionej wersji zaprezentowała się w pełnej, kobiecej krasie, czym wzbudziła ogromną ekscytację komentujących. Subtelna wersja zdecydowanie przypadła do gustu fanom. Niektórzy jej nawet nie poznali!

Edyta Golec nie do poznania. Subtelność i kobiecość

Edyta Golec aktywnie uczestniczy w życiu zespołu Golec uOrkiestra. Mimo iż kobieta zazwyczaj jest w cieniu swojego męża i jego brata, to również ma swoje wierne grono obserwujących ją fanów. Właśnie zaskoczyła ich swoim najnowszym postem, w którym prezentuje się w zupełnie odmienionym stylu. Kobieta zamieściła fotografię z sesji zdjęciowej, która bardzo podkreśla jej kobiecość i subtelną urodę. Niektórzy z komentujących przyznają wprost, że nie rozpoznali jej na pierwszy rzut oka. Zobaczcie sami urodę Edyty Golec na zdjęciu z najnowszej sesji. 

Blanka w środku nocy nagrała wiadomość dla fanów. Tego się nie spodziewali

Edyta Golec zaskoczyła wszystkich odmienioną wersją. Fani zachwyceni

Edyta Golec bardzo często pokazuje się bez makijażu i zdecydowanie nie stanowi to dla niej większego problemu. Na zdjęciu z sesji, kobieta jednak podkreśla swoją nietuzinkową urodę dosyć mocnym make-upem i finezyjną fryzurą. Elegancji całej fotografii dodaje jej czarno-biały efekt i promienny uśmiech kobiety. W komentarzach możemy przeczytać same pozytywy i zachwyty. Niektórzy przyznają wprost, że nie poznali żony Łukasza Golca w tej wersji. „Edytka???? To Ty???”, „Pani Edyto! Jest Pani najpiękniejszą kobietą we wszechświecie!”, „Nie do poznania! naturalna jest Pani najpiękniejsza” – to tylko niektóre z wielu komentarzy. 

Edyta i Łukasz Golec. Ich małżeństwo to prawdziwy wzór

Edyta Golec i Łukasz Golec są ze sobą od ponad dwudziestu lat, a to w branży show biznesu nie jest częstym zjawiskiem. Para jest wręcz uwielbiana przez fanów. Naturalni i uśmiechnięci sprawiają wrażenie bardzo kochającego się duetu. Niedawno informowaliśmy o ich świątecznych, nietuzinkowych planach. Małżeństwo Golców wybrało się podczas świąt wielkanocnych na zagraniczną wycieczkę do Egiptu. Wyraźnie zadowoleni relacjonowali swoje święta na Instagramie. Przytulona para wydaje się być prawdziwym wzorem do naśladowania.