Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paweł Golec długo ukrywał prawdę o córce. Nagranie momentalnie obiegło media
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 21.09.2023 21:32

Paweł Golec długo ukrywał prawdę o córce. Nagranie momentalnie obiegło media

Maja Golec, Paweł i Katarzyna Golcowie
Kapif/ Instagram @majagolec

Paweł Golec wraz z bratem bliźniakiem od lat stanowią jeden z najpopularniejszych duetów w polskiej branży muzycznej. Muzycy nie mogą narzekać na niepowodzenia także w życiu prywatnym. Obaj mają szczęśliwe rodziny. Niewiele fanów wiedziało, że córka Pawła i Katarzyny Golców również ma się czym pochwalić. Nagranie obiega media.

Córka Pawła Golca poszła w jego ślady

Córka Pawła i Katarzyny Golców Maja urodziła się w 2003 roku. Pociecha artystów poszła w ich ślady i zaczyna stawiać pierwsze kroki w świecie polskiego show-biznesu. Można podejrzewać, że już wkrótce zyska rzesze oddanych fanów.

Od niedawna Maja Golec publikuje w mediach społecznościowych covery znanych utworów, zyskując coraz większą popularność. Wykony “Po prostu bądź” z repertuaru Maanam i “Toxic” Britney Spears zaczynają podbijać sieć. Obecnie na TikToku córkę jednego z braci Golców obserwuje 9000 osób, a grono to stale się powiększa. 

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Maja Golec rozwija karierę muzyczną

Mimo młodego wieku Maja ma na swoim koncie dwie autorskie piosenki pt. “Na szczyt” oraz “Ty wiesz”. Córka Pawła Golca urzeka hipnotyzującym głosem. Teledyski do utworów możemy zobaczyć na jej kanale na YouTube. Maja Golec powoli, ale konsekwentnie wkracza do polskiej branży muzycznej i coraz śmielej zaznacza swoją obecność w rodzimym show-biznesie. 

Córka Golców wkracza do świata polskiego show-biznesu

W 2018 roku Maja Golec towarzyszyła Pawłowi Golcowi na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Fryderyków. Później wystąpiła m.in. na koncercie "Nie Bójmy się Uczuć", śpiewając piosenki Jerzego Wasowskiego. Z kolei w  marcu tego roku mogliśmy ją podziwiać na gali 35-lecia BCK im. Marii Koterbskiej "Maria i cały ten jazz". 

Paweł i Katarzyna Golcowie na pewno są dumni ze swojej córki i cały czas ją wspierają. Wokalista Golec uOrkiestra chętnie chwali się na Instagramie kolejnymi dokonaniami swojej pociechy. Mówi się, że artystka ma w planach duży projekt, o którym ma poinformować wkrótce.