Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Odkryła, że chłopak ją zdradza. Jej zemstę zapamięta do końca życia
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.05.2024 16:36

Odkryła, że chłopak ją zdradza. Jej zemstę zapamięta do końca życia

Kobieta
fot. Shima Abedinzade z Pixabay

"Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona." - to przysłowie sprawdziło się w przypadku bohaterki poniższej historii, która postanowiła ukarać swojego partnera za niewierność. Jej zemsta okazała się niezwykle skuteczna.

Jade Butters postanowiła zemścić się na niewiernym partnerze. Wpadła na oryginalny pomysł

Gdy zdrada wywołuje gniew, reakcje bywają różne, ale historia 23-letniej Jade Butters z pewnością zostanie zapamiętana na długo. Kobieta, zamiast wybrać tradycyjne metody zemsty, postanowiła zrobić coś bardziej oryginalnego i... trwałego. Z pewnością osiągnęła zamierzony skutek, a jej partner zapamięta lekcję na długo.

Jade Butters kupiła aż 82 tubki kolorowego brokatu, które kosztowały równowartość około 80 zł. Wpadła na pomysł, który miał pozostawić trwały ślad w życiu jej byłego chłopaka. Miała do wyboru wiele bardziej konwencjonalnych metod zemsty, ale postawiła na rozwiązanie, które było może nieco mniej bolesne, ale zdecydowanie bardziej uciążliwe.

Zaplanowali wesele bez dzieci. Na zaproszeniach umieścili dosadną wiadomość

Kobieta rozsypała w każdym zakamarku mieszkania partnera brokat. Usuwanie go potrwa latami

Jade Butters przypadkowo dowiedziała się o niewierności partnera, gdy odkryła wiadomości i zdjęcia na Apple Watchu swojego chłopaka. Dowody były niepodważalne, dlatego nie brała pod uwagę żadnych tłumaczeń ze strony swojej byłej połówki. To, co zobaczyła, było jednoznaczne - jej chłopak kontaktował się z innymi dziewczynami, wysyłając im swoje zdjęcia. To był moment, w którym postanowiła zakończyć związek, ale nie bez ostatniego, spektakularnego pożegnania.

Kobieta wciąż miała klucz do jego mieszkania, co pozwoliło jej na wykonanie perfekcyjnego planu zemsty. Podczas gdy jej partnera nie było w domu, zdecydowała się wykorzystać swoje ostatnie chwile w jego mieszkaniu na stworzenie chaosu, który będzie go prześladować przez lata.
Brokat znalazł się dosłownie wszędzie. Obsypała jego łóżko, buty, skarpetki, a nawet wsypała go do wszystkich kieszeni w jego ubraniach. Nie pominęła również szufladki na proszek do prania i tubki z pastą do zębów. Każdy zakamarek mieszkania stał się ofiarą brokatowej burzy.

Jade Butters opublikowała w mediach filmik, w którym dokonuje aktu zemsty

Jade nie tylko przeprowadziła swoją zemstę, ale także uwieczniła ją na 39-sekundowym filmiku, który zamieściła w mediach społecznościowych. Filmik szybko zdobył popularność, a wiele kobiet, które go obejrzały, przyznały, że skopiowałyby pomysł Jade, gdyby same znalazły się w podobnej sytuacji. Jade chciała uniknąć działań, które mogłyby być uznane za przestępstwo lub mogłyby zranić uczucia innych. Pomysł z brokatem wydawał się jej idealnym sposobem na wyrażenie swojego gniewu w kreatywny sposób.

Wiem, jaki brokat może być denerwujący. Pomyślałam, że to będzie naprawdę dobry pomysł. Czułam się taka dumna. Nie mogę przestać się uśmiechać, kiedy o tym myślę - wspominała Jade Butters w swoim nagraniu.

Kobieta doskonale wiedziała, jak trudne jest usunięcie brokatu - małe kawałki mogą przetrwać lata, wnikając w każdy zakamarek. To celowa decyzja, aby zostawić coś, co będzie przypominać jej byłemu chłopakowi o zdradzie jeszcze przez długi czas.

Brokatowa zemsta Jade Butters stała się nie tylko dowodem na pomysłowość, ale również na siłę emocji, które potrafią wywołać zdrada i zawód miłosny. Czas pokaże, czy jej były chłopak kiedykolwiek uwolni się od małych, błyszczących "przypominajek" o swojej niewierności.