Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nagrała, co dzieje się w nocy w Biedronce. Filmik obejrzało już milion osób, zdumiewające kadry
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.11.2023 21:42

Nagrała, co dzieje się w nocy w Biedronce. Filmik obejrzało już milion osób, zdumiewające kadry

Biedronka
TikTok @pinczer66/Goniec.pl; Nagrała, co dzieje się w nocy w Biedronce

Wbrew temu, co może się wydawać, pracownicy Biedronki nie pracują wyłącznie w tych godzinach, kiedy sklep jest otwarty dla klientów. By odpowiednio się przygotować, biedronkowy team często spędza tam nawet całą noc. A co się wówczas dzieje w sklepie? Pokazała to jedna z tiktokerek. Spodziewaliście się takich scen?

Biedronka pracuje również nocami

Mogłoby się wydawać, że pracownicy Biedronki w sklepie są wyłącznie podczas trwania godzin otwarcia, kiedy przebywają tam również klienci. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że pracujący zespół niejednokrotnie spędza tam nawet całe noce. Dlaczego?

By rano czekał na kupujących ułożony towar, pracownicy sklepu muszą wykazać się siłą w tym czasie, kiedy klienci smacznie sobie śpią. Przygotowują towar na kolejny dzień, a także sprzątają, ponieważ w godzinach otwarcia takie czynności, to niemal syzyfowa, niekończąca się praca.

Uwaga, te produkty Biedronka musiała pilnie wycofać. Nie spożywaj ich pod żadnym pozorem

Co się dzieje podczas nocnych zmian w Biedronce?

A jak wyglądają nocne zmiany w Biedronce? Postanowiła pokazać to jedna z użytkowniczek TikToka, która właśnie pracuje w tym dyskoncie. Podczas tego krótkiego nagrania, które pojawiło się w sieci, możemy zobaczyć, jak młoda pracownica przechadza się szybkim krokiem po alejkach. Towarzyszy jej głośna muzyka, która zapewne nie tylko poprawia jakość pracy, ale również rozwiewa sen, który w godzinach nocnych próbuje zamknąć powieki.

Spodziewaliście się, że praca w Biedronce może przypominać imprezę taneczną? Kobieta z nagrania zapewne cieszy się, że jej zajęcie nie jest żmudne, chociaż część internautów była zaskoczona faktem, że pracownica mogła bez problemu używać telefonu w trakcie odbywania swojej zmiany.

Reakcja internautów na nagranie

A jak użytkownicy sieci zareagowali na to niecodzienne nagranie? Niektórzy byli zaskoczeni, że można pracować w nocy w sklepie. Część z nich jest zachwycona tym, co dzieje się w dyskoncie, gdy już opuści go ostatni klient, uważając, że dobra zabawa podczas pracy znacznie ją umili. Inni obawiali się jednak o to, by kobieta z filmu nie miała problemów przez używanie telefonu w trakcie swojej zmiany.

  • Nie zapomnę, jak wszedłem raz do całodobowej Biedronki o 2 w nocy, a tam wixa
  • Pierwszy raz widzę tak pozytywną pracownicę Biedronki. W tych, do których chodzę, dziewczyny wyglądają, jakby były bite i zastraszane
  • Stałem pod drzwiami i nie otworzyłaś
  • Taxi zamówiłem. Gdzie jest ta biedra?
  • Najważniejsze, że jest dobry humor, reszta to tylko formalność