Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Co dzieje się w Biedronce chwilę przed zamknięciem? Zdziwiony klient nagrał TO i wrzucił do sieci. Video bije rekordy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.11.2023 19:19

Co dzieje się w Biedronce chwilę przed zamknięciem? Zdziwiony klient nagrał TO i wrzucił do sieci. Video bije rekordy

Biedronka
Goniec.pl/TikTok @krystianmleczko;Co dzieje się w Biedronce chwilę przed zamknięciem?

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co dzieje się w Biedronce na chwilę przed jej zamknięciem bądź podczas nocnej zmiany? Sprzątanie, układanie towaru, a może słuchanie muzyki i taneczny krok, którym poruszają się pracownicy i klienci?

Jak wyglądają wieczory w Biedronce?

Czy praca w Biedronce może być nie tylko obowiązkiem, dzięki któremu można spełniać się zawodowo i uzyskiwać comiesięczny dochód? Okazuje się, że tak. Może to być również świetnie spędzony czas w gronie sympatycznych osób.

O tym, co czasem dzieje się w sklepie wieczorową porą, wyjawił jeden z użytkowników TikToka, a zarazem klient dyskontu. Zamieścił w sieci krótkie nagranie, na którym widać i przede wszystkim słychać, jak może przebiegać nocna zmiana.

Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Internauci nie kryją zazdrości

Co się dzieje podczas nocnych zmian w Biedronce?

TikTok służy jego użytkownikom jako rozrywka oraz pamiętnik i powiernik smutków i radości, a także do przekazu ciekawych informacji. To właśnie dzięki nagraniu, które znalazło się na aplikacji, możemy przekonać się, jak przebiegają nocne zmiany w Biedronce. Jeśli spodziewaliście się, że króluje tam cisza i spokój, to jesteście w ogromnym błędzie.

Okazuje się, że praca w sklepie wcale nie musi być nudna czy monotonna, a wręcz przeciwnie — może przerodzić się w swojego rodzaju imprezę taneczną, na którą może udać się każdy, kto tylko wybierze się do dyskontu. Można w tym czasie przechadzać się tanecznym krokiem pośród alejek przepełnionych artykułami, słuchając, chociażby jeden z hitów śpiewanych przez Magdalenę Narożną.

@krystianmleczko Mam Biedronkę całodobową koło domu i lubię przychodzić późnym wieczorem lub w nocy, ma to swój klimat xd #biedronka #discopolo #24h ♬ dźwięk oryginalny - Krystian Mleczko

Internauci są zachwyceni tym, jak mija nocna zmiana w Biedronce

Internauci nie kryli swojego zaskoczenia tym, co zobaczyli na nagraniu. Nawet nie spodziewali się, że pracownicy sklepu mogą pozwolić sobie na takie rzeczy, na głośne słuchanie muzyki, która być może generuje u nich większą energię do pracy. Wiele osób również uważa, że takie muzyczne szczegóły powinny stosowane być na co dzień.

  • U mnie w Biedronce przy wykładaniu jest jeszcze ruszanie bioderkami i śpiew. Musimy sobie jakoś dawać radę
  • Tak powinno być na co dzień
  • Nie wiem jak to wyjaśnić, ale przy muzyce lepiej robota idzie, każda
  • Inny wymiar zakupów, tanecznym krokiem .Zdecydowanie chcę takie Biedronki