Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Internauci nie kryją zazdrości
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 20.11.2023 18:03

Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Internauci nie kryją zazdrości

Biedronka
Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Fot. Marek BAZAK/East News / kadr TikTok

Wiele lat temu Biedronka nie cieszyła się dobrą reputacją wśród pracowników, jednak te czasy dawno minęły. Aktualnie  jawi się jako pracodawca, który wyjątkowo dba o ok. 80 tysięcy osób zatrudnionych. To, co przygotowano dla nich w paczkach na święta to nie tylko słodycze, a obdarowani zostaną zarówno dorośli, jak i ich dzieci.

Paczki na święta od Biedronki to już tradycja

Paczki świąteczne dla pracowników Biedronki stały się już chlubną tradycją i budzą coraz większe zainteresowanie w sieci. W ubiegłym roku z okazji bożonarodzeniowego okresu mogli liczyć na praktyczne i smaczne prezenty, bez których na co dzień trudno się obejść.

W 2022 roku Jeronimo Martins Polska zapewniło im parasolki oraz portfele, a także całą plejadę łakoci i kolekcję herbat. Co pod choinkę przewidziano na tegoroczny grudzień?

Nagrała, co dzieje się w nocy w Biedronce. Filmik obejrzało już milion osób, zdumiewające kadry

Dzieci pracowników Biedronki dostaną specjalne paczki na święta

Szefowie Biedronki zdają się wiedzieć, co jest modne wśród małoletnich, dlatego podzielili paczki ze względu na ich wiek. Najmłodsze dzieci pracowników najpopularniejszej sieci sklepów w Polsce dostaną m.in. bajki z serii "Jadzia Pętelka", układanki magnetyczne, grę "Poznaj emocje", samochodzik oraz stolik z klockami.

Pociechy do lat sześciu będą mogły bawić się interaktywnym długopisem, grą planszową "Bandit project", ciastoliną, zdrapywanką, stempelkami, zmywalnymi tatuażami oraz kolejnym zestawem klocków. Te w wieku od 7 do 10 lat na Gwiazdkę zobaczą zręcznościową grę "Łowienie rybek", świecące w ciemności puzzle, a także karty “Spór o bór” i zestaw edukacyjnych zagadek logicznych.

Rodzice wychowujący małoletnich od 11 o 18 roku życia w imieniu pracodawcy będą mogli wręczyć im trzy gry ("Sequence", "Gangster City", “Wirus”), rzutki oraz puzzle. Co zaś wymyślono dla dorosłych?

Biedronka
Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Fot. kadr TikTok

Zatrudnieni w Biedronce będą zadowoleni. To dostaną w tym roku

Pracownicy Biedronki pod koniec 2023 roku otrzymają obfite paczki świąteczne. To, co ma się w nich znaleźć, pokazała jedna z tiktokerek. Z jej profilu można się dowiedzieć, że oprócz  słodyczy - m.in. śliwek w czekoladzie w eleganckich opakowaniach, będą to także garnki w zestawie (marki Gerlach) i tekstylne akcesoria kuchenne (np. rękawice).

Część internautów nie ukrywała zazdrości i złośliwości, jednak pojawiły się także komentarze doceniające tegoroczną hojność, na którą nie mogą liczyć np. przedstawiciele sfery budżetowej lub samozatrudnieni. 

Super, zasłużyli! Każdy pracownik powinien być tak fajnie nagradzany

Fajne te paczki, trzeba przyznać. Należą się za te godziny pracy, zwłaszcza w chaosie przed wigilią

No to się Biedronka popisała. Brawo, tylko pozazdrościć - czytamy na TikToku. 

Też podzielacie ten entuzjazm?

Biedronka
Pracownica Biedronki pokazała, co znajduje się w świątecznych paczkach. Fot. kadr TikTok

Źródło: TikTok @shyandcrazydreamer, wiadomoscihandlowe.pl