Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Action wyprzedaje towar za grosze. Termin mija już we wtorek
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 27.04.2024 13:53

Action wyprzedaje towar za grosze. Termin mija już we wtorek

Action
Fot. materiały własne

Klienci Action mają czas tylko do wtorku, aby skorzystać z wyjątkowej oferty. W gazetce sieci znaleźć można hity, które w innych sklepach kosztują krocie. Trzeba również pamiętać, że w środę zrobienie zakupów będzie niemożliwe.

Hity w gazetce Action, czas tylko do wtorku

Action po raz kolejny zachwycił klientów swoją ofertą. W gazetce promocyjnej znaleźć można prawdziwe hity, które docenią zarówno osoby szukające gadżetów do domu, jak i klienci chcący zaoszczędzić pieniądze na codziennych przedmiotach.

Trzeba się jednak śpieszyć. Obecna gazetka Action obowiązuje jedynie do wtorku. Co więcej, w środę (01.05) zrobienie zakupów w sklepach sieci w całej Polsce będzie niemożliwe. Powodem jest wypadające wówczas Święto Pracy, które jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Co zatem warto kupić przed majówkową przerwą w działaniu sklepów Action? Wyjaśniamy.

Niewielu potrafi znaleźć kota na tym obrazku. Najlepsi robią to w 20 sekund

Nowa gazetka Action

Promocje w Action od dawna wywołują zachwyt i nie jest to bezpodstawne. Tylko do wtorku w sklepach w całym kraju kupić można zestaw męskich bokserek Ziki za jedynie 15,95 zł, a więc zaledwie 7,98 zł za sztukę. Klienci mają do wyboru gładki materiał lub zestaw kolorowych bokserek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ZOBACZ: Niebywałe, czym zajmuje się mama Roksany Węgiel. Przecież jej córka ma miliony

To jednak nie wszystko, co oferuje Action w ramach specjalnej oferty. Hitem zakupowym z racji coraz lepszej pogody będą kosmetyki służące do ochrony przed szkodliwym działaniem słońca. Wegańskie mleczko, krem przeciwsłoneczny i spray do opalania firmy Zenova szybko znika z półek sklepów Action. Powodem jest przede wszystkim cena. Za 100 ml kremu przeciwsłonecznego do twarzy z Action zapłacimy tylko 15,99 zł, gdy w drogeriach zapłacić trzeba znacznie więcej.

Nowa gazetka Action: hitowe produkty za grosze

Action zadbał również o klientów, którzy chcą przygotować swój ogród na wspólne spędzanie czasu ze znajomymi i to nie tylko w majówkę. Polacy coraz chętniej sięgają po specjalny namiot na imprezy. Konstrukcję o wymiarach 3x6 metrów można rozstawić w ogrodzie i nie martwić się o deszcz zmuszający gości do ucieczki do domu. Gazetka Action potwierdza, że ten hitowy produkt można kupić w sklepach do wtorku (30.04) za jedyne 229 zł.

ZOBACZ: Córkę Eleni zabił były chłopak. Trudno uwierzyć, co artystka zrobiła po latach

Kolejnym produktem, który w rekordowym tempie znika z półek w Action, jest kolorowa girlanda. Sieć oferuje trzy warianty wodoodpornego łańcucha świetlnego o długości 500 cm za jedyne 69,99 zł. Cena została obniżona w ramach promocji tygodnia aż o 17 proc. Wcześniej klienci musieli zapłacić przy kasie za ten produkt aż 84,99 zł.

Źródło: goniec.pl