Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > "Nierządnice, to okrutne i paskudne" Niewiarygodne, o co obwinia inne kobiety. W komentarzach wybuchła bomba
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 16.11.2023 19:54

"Nierządnice, to okrutne i paskudne" Niewiarygodne, o co obwinia inne kobiety. W komentarzach wybuchła bomba

Canva/thetransformedwife7/TikTok, Oskarża kobiety o grzech
Fot. Canva/thetransformedwife7/TikTok, Oskarża kobiety o grzech

Na TikToku nie brakuje osób, które coraz śmielej wyrażają swoje, często kontrowersyjne poglądy. Wśród nich znajduje się kobieta, która bez skrępowania krytykuje inne przedstawicielki tej płci. Poszło o coś, czego raczej nikt się nie spodziewał. Ta jedna rzecz na maksa rozzłościła kobietę i wyprowadziła ją z równowagi. O co poszło?

TikTokerka otwarcie krytykuje kobiety

Od kilku lat w sieci można spotkać sporo osób, które chętnie pokazują swoje dosyć odważne fotografie. Są to zazwyczaj popularne selfie lub filmiki, które ukazują się w mediach społecznościowych. Nie każdy to pochowała, ba niektórzy nawet wprost o tym mówią.

Wśród przeciwniczek nadmiernego eksponowana ciała jest TikTokerka, która kryje się pod nickiem thetransformedwife7. Co sądzi o takim zachowaniu?

Grabarz ujawnia, jak grzebane są kobiety w ciąży. Aż przechodzą dreszcze, pękło nam serce

Ten argument nie przemawia do internautów

Kobieta bezwzględnie potępia publikowanie wyuzdanych zdjęć w sieci. Twierdzi nawet, że jest to grzech, a do tego uważa, że takie użytkowniczki są odpowiedzialne za rozpady związków.

Kobiety, musicie przestać publikować prowokacyjne zdjęcia w mediach społecznościowych. Celowo próbują wzbudzić pożądanie cudzych mężów i sprawiać, że popełniają oni błędy. To złe i przyciąga nieodpowiedni rodzaj zainteresowania - grzmi na swoim TikToku

Kobieta bierze pod lupę różne przewinienia, a sama uważa się za głęboko wierzącą.

Dlaczego tak "nienawidzi" innych kobiet?

Zacznijcie ubierać się skromnie i stonowanie, zakrywajcie swoje ciała. Jeśli chcecie mieć dobrego mężczyznę u boku, musicie zachowywać się jak dobre kobiety - nie jak nierządnice. Jest zbyt wiele nierządnic wokół nas. Z tego powodu mężczyźni teraz nie potrafią zaangażować się w małżeństwo, w posiadanie dzieci!

Jej wypowiedzi nie spotkały się ze zrozumieniem ze strony internautów. Wielu z nich krytykuje tiktokerkę i oskarża ją o nienawiść do młodych kobiet.

Kto ma rację w tym sporze?

Tagi: TikTok