Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Grabarz ujawnia, jak grzebane są kobiety w ciąży. Aż przechodzą dreszcze, pękło nam serce
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.11.2023 06:00

Grabarz ujawnia, jak grzebane są kobiety w ciąży. Aż przechodzą dreszcze, pękło nam serce

Grabarz
Grabarz ujawnia, jak grzebane są kobiety w ciąży. Fot. Canva

Jak grzebane są kobiety w ciąży? Z tym trudnym pytaniem zmierzył się grabarz, który odsłonił przed internautami sekrety swojej pracy. Jego słowa wzbudziły wśród ciekawskich użytkowników sieci niemałe poruszenie.

Grabarz z TikToka usłyszał arcytrudne pytanie

Grabarz z TikToka zdobył uznanie wśród wirtualnej społeczności za sprawą komentarzy, jakimi raczył ich po odnalezieniu zwłok poszukiwanego Borysa. Poddał wówczas w wątpliwość to, co podawały media, dając tym samym pożywkę miłośnikom teorii spiskowych. 

Nie dziwi zatem, że ciekawscy użytkownicy platformy wystosowali do niego kolejne trudne pytanie. Mężczyzna przyznał, że sam nigdy nie stanął przed wyzwaniem pochowania kobiety w ciąży, dlatego musiał zasięgnąć informacji u swojego kolegi po fachu. Czego się dowiedział?

Śmierć przychodzi o tych godzinach. Wreszcie stało się jasne, dlaczego ludzie umierają o tej porze

Grabarz z TikToka zdradził, jak chowane są kobiety w ciąży

Grabarz przyznał, że trudno mu o tym mówić, bo temat jest delikatny, jednak specjalnie dla swoich fanów się go podejmie. Zdradził, jak wygląda zwyczaj dotyczący ciężarnych kobiet, które odeszły z dzieckiem w brzuchu. W takiej sytuacji przeprowadzana jest sekcja zwłok zarówno zmarłej, jak i niemowlęcia, które miała urodzić. 

Po rozmowie z przyjacielem uzyskałem informacje, że jeżeli mały "bobek" jest odpowiednio mały, to po badaniach (ustalających przyczynę jego zgonu) jest on z powrotem wkładany do brzucha mamy. I wtedy obydwoje leżą w jednej trumnie - wyjaśnił, jednocześnie wskazując, że nie zawsze tak to wygląda. Co zatem dzieje się, jeśli dziecko jest już nieco większe?

Internauci skomentowali słowa grabarza. "Szacunek"

Grabarz z TikToka wytłumaczył, że jeśli nienarodzone dziecko jest większe (np. w 7, 8 lub 9 miesiącu ciąży), wówczas lekarze i biegli podejmują inną decyzję. Dodał, że sam nie chciałby uczestniczyć w takim pogrzebie.

Jeżeli niemowlak jest już większy, wtedy można takie osoby pochować w jednej trumnie, ale dzieciaczek jest ułożony obok mamy. Tak to wygląda - podsumował.

Słowa tiktokera spotkały się z uznaniem wśród użytkowników sieci, którzy na jego profilu mają okazję zapoznać się z kwestiami, na które  trudno szukać jednoznacznych i opartych na faktach odpowiedzi w sieci. 

Pan zawsze umie odpowiedzieć na każde pytanie z takim szacunkiem dla tego zmarłego

Zawsze porządna odpowiedz na każde najdziwniejsze pytanie. za to Pana szanuje. z wielkim szacunkiem bez dyskusji - napisali internauci. 

@robas000 Odpowiadanie użytkownikowi @reksioteame ♬ dźwięk oryginalny - Grabarz