Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor oficjalnie wraca do telewizji. Znamy szczegóły
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 14.09.2023 13:29

Katarzyna Dowbor oficjalnie wraca do telewizji. Znamy szczegóły

Katarzyna Dowbor
instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor oficjalnie to potwierdziła. Legenda polskiej telewizji wraca przed ekrany, a o szczegółach nowego projektu poinformowała w mediach społecznościowych. Na jakim kanale i w jakim programie zaprezentuje się widzom uradowana Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor ani myśli o emeryturze

Katarzyna Dowbor po 10 latach została zwolniona z funkcji gospodyni programu "Nasz nowy dom". Fani prezenterki bali się, że zdecyduje się na emeryturę i nie będą jej mogli dłużej oglądać, jednak nic bardziej mylnego.

Katarzyna Dowbor już jakiś czas temu dawała sygnały o możliwym powrocie przed kamery. Do tej pory w tym temacie powstało wiele plotek, które były spowodowane m.in. skrzętnie relacjonowaną na Instagramie podróżą do Brukseli. Okazuje się, że najprawdopodobniej nie miała nic wspólnego z obecną pracą. Której stacji udało się zatem "upolować" cieszącą się dużą popularnością Katarzynę Dowbor?

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Katarzyna Dowbor oficjalnie: "Wracam do telewizji"

Katarzyna Dowbor zamieściła w sieci specjalny wpis, w którym z radością poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej nowego autorskiego programu. Była gwiazda Polsatu na antenie Canał+Domo będzie prowadzić lifestyle'owe show o remontowaniu i urządzaniu domów. Celebrytka zdradziła, że w pierwszym odcinku nowym aranżacjom zostanie poddany jej własna posiadłość. 

- Kochani, bardzo troszczycie się o mnie i często pytacie, co teraz będę robić... Mam dla Was znakomitą wiadomość. [...] Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji! [...] Przez ostatnie 10 lat pomagałam w tym innym, a teraz wreszcie przyszedł czas na odnowienie mojego domu. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi remontu domu, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu - wyjaśniła Katarzyna Dowbor na Instagramie. Czy to ogłoszenie spotkało się z entuzjazmem, czy jękiem zawodu obserwujących jej konto internautów?

Internauci komentują nowy projekt Katarzyny Dowbor

Fani Katarzyny Dowbor nie byli wybredni i nie wyrażali żalu, że ich idolka nie wróci do jednej z trzech największych polskich telewizji. Docenili dziennikarkę, że będzie robiła to, co kocha i w czym jest naprawdę dobra. 

"Super sprawa realizować się w tym, co się lubi. Czekam niecierpliwie na pierwszy odcinek", "Tak, tak, tak Pani Kasiu! Dopóki mamy marzenia i dopóki działamy, jesteśmy młodzi. Brawo", "Cieszymy się, że będzie Pani ponownie gościła w naszych domach" - czytamy w sekcji komentarzy. Zamierzacie oglądać nowy program Katarzyny Dowbor?