Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Dowbor po 10 latach spotkała uczestnika "Nasz nowy dom". Niebywale, co dzisiaj robi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.09.2023 20:13

Katarzyna Dowbor po 10 latach spotkała uczestnika "Nasz nowy dom". Niebywale, co dzisiaj robi

Katarzyna Dowbor
Kapif

Katarzyna Dowbor prowadziła program "Nasz nowy dom" przez dekadę, a podczas 20 sezonów poznała całą rzeszę osób. O spontanicznym spotkaniu z jednym z byłych uczestników show Polsatu prezenterka napisała na Instagramie. Katarzyna Dowbor była pod niemałym wrażeniem tego, czym napotkany jegomość obecnie się zajmuje. 

Katarzyna Dowbor ma dobre relacje z uczestnikami "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor jest nie tylko ikoną polskiej telewizji, ale także formatu, któremu gospodarowała od samego początku. Prowadząca "Nasz nowy dom" dała się poznać jako osoba empatyczna i szanująca swoich rozmówców. Nie bez znaczenia było jej podejście, dzięki któremu uczestnicy bardzo się przed nią otwierali. 

Katarzyna Dowbor szczególną troską otaczała dzieci z ubogich i wymagających remontu domów. Zapewniała im niesamowite atrakcje, które na pewno na stałe zagościły w panteonie ich wspomnień z dzieciństwa. Wśród takich osób niewątpliwie jest już dorosły mężczyzna, którego Katarzyna Dowbor niedawno spotkała. 

Wojciech Glanc miał niepokojącą dla Polaków wizję. "Boję się tej zimy"

Katarzyna Dowbor spotkała uczestnika 1. edycji "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor 10 lat temu, w 2. odcinku 1. sezonu programu "Nasz nowy dom" odwiedziła 11-osobową rodzinę, która potrzebowała pomocy. Mieszkali wówczas w 100-letnim domu, którego stan pozostawiał wiele do życzenia. 

- Nie trzeba tracić nadziei. Zawsze jeszcze wszystko się może zdarzyć - mówiła matka dzieci, której słowa z perspektywy lat nabierają podwójnego znaczenia. Nie dość, że Katarzyna Dowbor z ekipą wyremontowała rodzinie dom, to marzenie jednego z dzieci się spełniło. Mowa oczywiście o uczestniku, który już w młodym wieku doskonale wiedział, kim chce zostać. Poznajecie?

Jann w programie Nasz nowy dom
Kadr z programu Nasz nowy Dom. Fot. Polsat, wyd. 2010

Katarzyna Dowbor zachwycona byłym uczestnikiem "Nasz nowy dom". Czym się zajmuje?

Mowa oczywiście o Jannie, u którego boku Katarzyna Dowbor wystąpiła na Instagramie. Wspólne zdjęcie ze zdobywającym coraz większą popularność piosenkarzem okrasiła sentymentalnym podpisem. 

- Takie fantastyczne i wzruszające spotkanie po 10 latach! Jann - zawsze w niego wierzyłam! - napisała wtulona w wokalistę Katarzyna Dowbor. Jann, który zaistniał na polskiej scenie muzycznej dzięki udziałowi w preselekcjach do Eurowizji 2023, również wyglądał na uradowanego. Internauci w mig docenili tę piękną historię, gratulując obojgu wytrwałości i ambicji. 

Źródło: "Nasz nowy dom"