Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wojciech Glanc miał niepokojącą dla Polaków wizję. "Boję się tej zimy"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.09.2023 17:04

Wojciech Glanc miał niepokojącą dla Polaków wizję. "Boję się tej zimy"

zima/Wojciech Glanc
StockSnap z Pixabay/ screen YouTube Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Wojciech Glanc, który w sieci mówi o sobie, że jest znanym i słynnym polskim jasnowidzem, za pomocą swojego kanału przekazał internautom zaskakującą przepowiednię. Dotyczy ona najbliższych miesięcy i zbliżającej się zimy. Profeta mówi w nagraniu o niepokojących zjawiskach atmosferycznych. Czy powinniśmy się bać?

Wojciech Glanc poinformował o niepokojącej wizji

Wojciech Glanc jest polskim jasnowidzem. Swoimi wizjami i przepowiedniami najczęściej dzieli się ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Profeta nagrywa filmy, a następnie zamieszcza je na swoim kanale na YouTube, gdzie ma spore grono odbiorców. Część z jego słów miała się spełnić, co sprawiło, że widzowie traktują go poważnie, a jego przepowiedni słuchają z ogromną ciekawością i uwagą. 

Nowe informacje ws. wypadku polskich pielgrzymów w Chorwacji. Prokuratura właśnie postawiła zarzuty

Wojciech Glanc mówi o wizji dotyczącej zimy

Wojciech Glanc w swoim nagraniu miał przekazać internautom swoją wizję, która dotyczy zbliżającej się zimy. Według jego słów, może ona być zaskakująca. Wszystko za sprawą zjawisk atmosferycznych, które wówczas mogą się wydarzyć. Profeta przyznał, że mogą one doprowadzić nawet do katastrofy naturalnej,

- Miałem taką dziwną wizję, bo zobaczyłem rodzaj tornada - zarówno na Bałtyku, czyli od strony północy, jak i od Wschodu i Zachodu - powiedział jasnowidz.

Niebywała wizja Wojciecha Glanca. Co wydarzy się podczas tegorocznej zimy?

Ale to nie wszystko. Wojciech Glanc twierdzi, że nie tylko północne części Polski mogą być zagrożone zjawiskami atmosferycznymi. Profeta twierdzi, że niebezpieczeństwo może przenieść się także do centrum kraju. Wyjawił, że boi się zimy i tego, co wówczas może się wydarzyc.

- Myślę, że jakieś potężne tornada mogą dotknąć również naszych okolic, czyli tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski. Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy - zdradził jasnowidz.